Fulnart wprowadzi Cię w świat muzyki

1
54
Fulnart szkoła muzyczna Racibórz

Jeśli od dawna chciałeś nauczyć się gry na instrumencie, ale brakowało ci do tego odwagi, chciałbyś aby Twoje dziecko czas wolny spędzało bezpiecznie, a przy okazji rozwijało swoje pasje, kształtowało swoją osobowość, to zdecydowanie powinieneś skontaktować się z firmą Fulnart.

Muzyka to nasza pasja
Kadrę firmy tworzy grupa pasjonatów o różnych gustach muzycznych i wysokich kwalifikacjach, która w sposób przystępny i ciekawy wprowadzi każdego w zaczarowany świat muzyki. Nauka z nimi niczym nie przypomina lekcji w tradycyjnych szkołach muzycznych. Podczas nauki uczący nie powielają ustalonych schematów, a do postawionych im zadań podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Cała kadra działa w oparciu o wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności nie tylko czynnych muzyków, ale i pedagogów. System nauki oparty jest na indywidualnych lekcjach nauki gry na instrumencie. W zależności od Państwa gustów i upodobań program zajęć dostosowany zostaje do Pańskich potrzeb i wymagań.

Zdecyduj, co chcesz grać
Jeśli czujesz niechęć do przykurzonych „klasyków” i lepiej spełniasz się grając nowoczesne „kawałki” – bez obaw, wspólnie z nauczycielem wybierzecie interesujący obie strony program – atrakcyjny dla ucznia, ale realizujący pewne etapy kształcenia istotne z punktu widzenia nauczyciela. Dzięki temu, osoba ucząca się gry na wybranym przez siebie instrumencie, zdobędzie umiejętności techniczne, a także spędzi czas miło i bezstresowo. Prowadzenie zajęć w domu klienta daje uczniom poczucie bezpieczeństwa. Uczący się nie odczuwa presji otoczenia, dzięki czemu proces nauki jest przyjemny i daje poczucie samorealizacji i samospełnienia. Najwięksi geniusze wszech czasów, Mozart i Chopin, podstaw muzyki uczyli się w domu. Każdy uczy się w innym tempie, dlatego proponowane przez firmę Fulnart zajęcia są doskonałym rozwiązaniem. Program zajęć jest dostosowany do zdolności ucznia.

Zajęcia dla najmłodszych
W swojej ofercie Fulnart posiada również zajęcia umuzykalniające i rytmiczne dla dzieci już od 3. roku życia. Zajęcia te mają bardzo pozytywny wpływ na ogólny rozwój dziecka. Naukowcy z Uniwersytetu w Vermont udowodnili, że wszelkiego rodzaju zajęcia muzyczne mają bezpośredni wpływ na formowanie się kory mózgowej dziecka, która odpowiada za koncentrację i kontrolę emocji. Dodatkowo lekcje muzyki poprawiają pamięć, co w przyszłości może zaowocować w innych dziedzinach nauki, podczas zajęć w szkole. Zajęcia muzyczne dla najmłodszych prowadzone przez kadrę Fulnartu przeprowadzane w warunkach domowych pozwalają na zrównoważony rozwój dziecka. Prowadzący zajęcia, oprócz odpowiednich kwalifikacji, posiadają również wyjątkową charyzmę, dzięki czemu w sposób perfekcyjny dogadują się z najmłodszymi, tworząc przy tym rodzinną atmosferę.

Edukacja muzyczna w każdym wieku
Nasi nauczyciele zawsze dostosowują zarówno wymagania jak i styl pracy do wieku dziecka oraz jego możliwości. Edukacja muzyczna to jednak nie tylko umiejętność gry na konkretnym instrumencie, to także rozwój emocjonalny, który na pewno przyniesie pozytywne skutki w przyszłości. Dziecko będzie bardziej kreatywne, a także wrażliwe na sztukę oraz otaczający je świat. Udział w zajęciach muzycznych rozwija w dziecku odpowiedzialność i obowiązkowość, a także ma istotny wpływ na umiejętność koncentracji. Prowadzone przez firmę Fulnart lekcje nie są przeznaczone tylko dla dzieci. Młodzież, osoby dorosłe, a także te w starszym wieku mogą śmiało rozpocząć swoja przygodę z muzyką. Na naukę gry na instrumentach i lekcje muzyki nigdy nie jest za późno.

Muzykoterapia
Firma Fulnart to nie tylko nauka gry na instrumentach, to także specjalne indywidualne sesje muzykoterapeutyczne oraz grupowe zajęcia z zakresu muzykoterapii polecane zarówno dzieciom z dysfunkcjami czy niepełnosprawnością, jak osobom dorosłym i starszym. Zajęcia te pomagają w rozwijaniu pamięci i koncentracji, w zwiększaniu potrzeby i umiejętności komunikacji. Wpływają na wzrost poziomu energii życiowej, umuzykalniają, doskonalą percepcję słuchową, pozytywnie wpływają na postawę ciała, orientację przestrzenną oraz zmysł równowagi, poprawiają stany emocjonalne poprzez redukcję stresu, rozwój twórczego myślenia, wzrost pewności siebie i zwiększenie motywacji, ułatwiają kontrolę własnych emocji. Prowadzone przez wykwalifikowanych terapeutów sesje terapeutyczne umożliwiają osobom z różnego rodzaju dysfunkcjami kontakt z innymi, stwarzają okazję do spotkań i integracji.

Opieka nad dziećmi
Firma Fulnart nie tylko nauczy Wasze pociechy gry na instrumencie, ale także zorganizuje opiekę nad dziećmi w trakcie wesel czy festynów. Dzieci spędzą ten czas bezpiecznie i kreatywnie nie „utrudniając” dorosłym zabawy. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zorganizują dzieciom absorbujące i rozwijające zajęcia, a Państwo będziecie mogli odpocząć.
Dodatkowo firma Fulnart prowadzi różnego rodzaju warsztaty muzyczno-ruchowe w przedszkolach, szkołach i innych placówkach oświatowych. W swojej ofercie posiadają również lekcje śpiewu. W ramach lekcji wokalnych prowadzone są zajęcia z emisji głosu oraz pracy nad repertuarem – jego doborem i interpretacją.

FulnArt
www.fulnart.pl
tel. 502 107 314
[email protected]