Wodzisław znów stanie się Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi

2
36
Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi 2016
– Wodzisławski festiwal na stałe wpisał się w kalendarz najlepszych imprez reggae w kraju. To nie tylko gwarant niezapomnianych emocji, doborowych artystów i fantastycznej publiczności, ale i organizacja na najwyższym poziomie – mówi Mieczysław Kieca, prezydent miasta.
 
 
Na stadionie miejskim staną dwie sceny – główna koncertowa i soundsystemowa, przy której rozciągać się będzie plaża z leżakami i palmami. – Nowe miejsce organizacji Reggae Festiwalu w Wodzisławiu Śląskim daje nam również nowe możliwości, związane z awansem imprezy na wyższy poziom festiwalowy. Jestem przekonany, że zarówno miejsce imprezy, jak i tegoroczni wykonawcy sprawią, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury. Dla festiwalowiczów przygotowano miejsce pod namiot i specjalne reggae opaski w cenie 15 zł upoważniające do przebywania na terenie obozowiska i korzystania z prysznica w sobotę i niedzielę  w godzinach od 8:00 do 12:00. Opaski dostępne będą w kasie przed wejściem głównym. Na terenie z namiotami obowiązuje zakaz wnoszenia butelek i innych szklanych opakowań.
 
Punkt informacyjny festiwalu wraz z informacją turystyczną czynny będzie w piątek i w sobotę w godz. od 14:00 do 22:00. Obok znajdzie się stoisko z pamiątkowymi koszulkami dedykowanymi tegorocznej imprezie. Nie zabraknie też stoisk gastronomicznych, w tym vege i stoisk handlowych. Dodatkową atrakcją będą warsztaty bębniarskie i szczudlarze.
 
Dla rodziców i ich najmłodszych pociech przygotowane zostanie specjalne miejsce do karmienia i przewijania.
 
Wstęp na imprezę wolny! Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane chwile w Wodzisławiu Śląskim!
 
Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl
 
Festiwal Reggae – Najcieplejsze Miejsce na Ziemi organizuje dla miasta Wodzisławia Śląskiego Wodzisławskie Centrum Kultury i Total Promotion. Sponsorem festiwalu jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub.
 
 
LINE UP:
 
29 lipca, PIĄTEK
 
18:00     Pozyton Sound  
 
20:00     Shashamane
 
21:30     Vavamuffin
 
23:00     Tabu 
 
00:30     Zion Train 
 
 
 
 
30 lipca, SOBOTA
 
16:00     Region
 
17:00     Roots Rockets
 
18:30     Bez Jahzgh
 
20:00     Habakuk
 
21:30     Mesajah
 
23:00     Grubson
 
00:30     Dancehall Masakrah 
 
 
 
 
 
 
Źródło: WCK Wodzisław Śl.
publ. /j/