Autobus ma kursować przez 7 dni w tygodniu i przejeżdżać przez oś miasta, zaczynając na ulicy Starowiejskiej, a kończąc kurs na pętli przy arboretum. Kurs będzie funkcjonować obok kursu nr "7". Koszt biletu będzie zgodny z regulaminem.
Rozkład jazdy autobusu linii "B":
/j/