Śniadanie biznesowe w firmie Handlobud

99
191
Śniadanie biznesowe Izba Gospodarcza

Pomimo wczesnych godzin porannych, na czwartkowe spotkanie zorganizowane przez firmę Halndlobud przybyło liczne grono przedsiębiorców z Regionu. Na śniadaniu biznesowym nie zabrakło również najważniejszych przedstawicieli samorządu lokalnego – Prezydenta Miasta Mieczysława Kiecy oraz Starosty Powiatu Wodzisławskiego Ireneusza Serwotki. Prezydent przybył w asyście swojego doradcy ds. oświaty, Eugeniusza Ogrodnika.

Gospodarze ugościli przybyłych przedsiębiorców śniadaniem i zaprezentowali działania firmy Handlobud na rynku lokalnym. Firma ta jest jedną z największych działających na terenie powiatu wodzisławskiego. Od ponad 25 lat prowadzi kompleksową obsługę firm remontowo-budowlanych oraz inwestorów indywidualnych. Handlobud realizuje kompleksowe zaopatrzenia, zakładające dostawę i rozładunek materiałów na budowach. Obecnie firma posiada łącznie cztery placówki: w Gorzycach, Mszanie oraz dwie w Wodzisławiu Śląskim.

Handlobud jest firmą, która nieustannie się rozwija. Na spotkaniu gospodarze przedstawili koncepcję stworzenia osiedla mieszkaniowego BATORY. Inwestycja zakłada budowę mieszkań i apartamentów na terenie Wodzisławia Śląskiego, którą Handlobud realizuje wspólnie z firmą POL-EKO-APARATURA.

Również podczas spotkania dyrektor ZSZ w Wodzisławiu Śląskim, Danuta Mielańczyk, złożyła oficjalne podziękowania na ręce dyrektora firmy POL-EKO-APARATURA, Sebastiana Kowalskiego. Dyrektor podziękowała za współpracę i nieustanne wsparcie dla Zespołu Szkół Zawodowych.

 

/dr/