Wodzisławski Miraż z medalami na Krajowych Mistrzostwach w Siedlcach

2
135
Wodzisław, Miraż: Krajowe Mistrzostwa w Siedlcach

Na Krajowych Mistrzostwach w Siedlcach tancerze z całego kraju zmagali się w stylach modern, tap dance oraz balle/pointe. Wodzisław Śląski wspaniale reprezentowany był przez zespół Miraż.

Iza Rosmus zostawiła konkurencję daleko w tyle i bezapelacyjnie zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski w kategorii Solo Modern Dorośli. Również Iza Rosmus, tym razem w duecie z Anią Szebestą, podbiły serca jurorów w kategorii Duety Modern Dorośli, tanecznym krokiem wskakując na drugie miejsce na podium i zdobywając wicemistrzostwo kraju. Grupa Miraż świetnie wypadła również w kategorii Mini Formacja Balet Dzieci, gdzie zajęła 3. miejsce i zdobyła brązowy medal Krajowych Mistrzostw.

W pozostałych kategoriach, wodzisławski zespół wypadł następująco: Mini Formacja Modern Dzieci – 5. miejsce, Mini Formacja Balet Juniorzy – 5. miejsce, Duet Balet Dzieci – Zuzia Halfar i Zuzia Wójtowicz – 4. miejsce, natomiast w kategorii Duet Modern Dzieci te same tancerki zdobyły także 5. miejsce. Doskonale zaprezentowała się również Martyna Brzoza, która w kategorii Solo Modern Dzieci zajęła 19. miejsce na 58. Gratulacje za występ należą się też solistkom juniorkom, czyli Emilce Sopyła, Julii Wolny oraz Małgosi Cebuli.