„Sieć” – kolejna premiera Teatru Tańca Memento w WCK

0
26
WCK Wodzisław: Sieć - Teatr Tańca Memento

Teatr Tańca Memento, działający w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury, specjalizuje się w tworzeniu spektakli tanecznych. W jego strukturze działają trzy grupy wiekowe. Tym razem, to juniorzy pokażą widzom, na co ich stać.

Spektakl taneczny "Sieć" jest próbą przedstawienia zachowania człowieka w dzisiejszym świecie "sieci" internetowej. –  Tytułowa "sieć" jest również symbolem otaczającej nas ze wszystkich stron elektroniki. Młodzi tancerze Teatru Tańca Memento będą chcieli ukazać liczne sidła, które zastawia na młodych ludzi cyberprzestrzeń, a także zachowania towarzyszące uzależnieniu od świata elektroniki, w tym zachowania, które czasem przypomina nawet szaleństwo – informuje Agnieszka Wizner, reżyserka i choreograf spektaklu.

Premiera odbędzie się 21 maja o godz. 18:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Reżyseria i choreografia: Agnieszka Wizner, Małgorzata Kaźmierczak
Kostiumy: Izabela Mrozik
Scenografia i rekwizyty: Aleksander Wilkus, Andrzej Grzesik
Światło: Jerzy Bularz
Dźwięk: Sebastian Załęski

Bilety w cenie 10 zł można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek – wtorek – czwartek – piątek 12:00 – 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend – na godzinę przed imprezami. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.

Inf. nadesłana
kk