Wodzisław: „O czym wiosna sercom odpowiado” w WCK

4
19
Wodzisław, WCK: Koncert Nie Dejmy Sie

Artystyczna Grupa Seniorów "Nie Dejmy Sie", działająca w Amatorskim Ruchu Artystycznym "ARA", wystąpi w WCK już 6 maja, o godz. 17:00.

W repertuarze "O czym wiosna sercom odpowiado" pojawią się niezmiennie pieśni i pieśniczki o naszym regionie i o Wodzisławiu Śląskim. Gratką dla widzów będzie również możliwość wspólnego śpiewania, dzięki tekstom wyświetlanym na ekranie. Pomysłodawcą i reżyserem koncertu jest Irena Sauer.

Kto ma zatem ochotę pobiesiadować i pośpiewać na śląską nutę, zapraszamy na majowy, wiosenny koncert i miłe spotkanie w gronie miłośników śląskiej kultury: – Bo kto rad, śpiewo i tańcuje, a wesoło podskakuje, czy na instrumencie gro, niech się z nami koleguje, to mu radość w życiu do!

Bilety w cenie 10 zł można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek – wtorek – czwartek – piątek 12:00 – 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend – na godzinę przed imprezami. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.

kk