Kędzierzyn-Koźle: Majówka w Parku Pojednania potrwa aż 4 dni

0
44
majówka kędzierzyn koźle park pojednania zespoły

Początek Majówki zaplanowano na sobotę, 30 kwietnia, kiedy to od godz. 15.00 koła i sekcje zainteresowań działające w Miejskim Ośrodku Kultury zaprezentują swoją działalność. O godz. 20.00 odbędzie się premiera programu muzycznego Studia Piosenki MOK.
W niedzielę, 1 maja, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych oraz dla lubiących muzykę taneczną. Wystąpią zespoły "Players", "Mega Dance" i "Zgredybillies".
2 maja upłynie pod znakiem IV edycji KOZ ALL MUSIC FSTIVAL. Spośród 11 zespołów z całej Polski jury wyłoni zwycięzcę, który otrzyma nagrodę główną w wysokości 6000 zł oraz wystąpi podczas Dni Miasta Kędzierzyna-Koźla. Przesłuchania konkursowe rozpoczynają się o godz. 15.00, a zwieńczeniem całego festiwalu będzie koncert Bartasa Szymoniaka, jednego z członków jury.
3 maja będzie patriotycznie. Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle i Starosta Powiatu zapraszają na uroczystą Mszę Św. za ojczyznę o godz. 13.30 w Kościele pw. św. Mikołaja. O godz. 14.00 w parafii pw. św. Piusa i św. Marii Goretti odbędzie się koncert organowy. Natomiast od godz. 15.00 w Parku Pojednania muzyczne zakończenie Majówki. Wystąpią Studio Piosenki MOK, Zespół Komorno oraz Tenor Czesław Jakubiec.

Organizatorzy serdecznie zapraszają.

MN