Wygraj podwójne zaproszenie na występ Kabaretu SMILE!

2
36
Wodzisław: Kabaret Smile w WCK - wygraj zaproszenie!

Kabaret Smile powróci do Wodzisławia Śląskiego z jednym ze swoich najnowszych programów "To Ci tłumaczę". Podczas prawie dwugodzinnego spektaklu, grupa wyjaśni kilka zagadnień, współcześnie spotykanych przez nas w życiu codziennym. A zrobi to w sposób przyprawiający widzów o łzy i bóle brzucha… ze śmiechu! W skład Kabaretu SMILE wchodzą: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier, Michał Kincel. W Wodzisławskim Centrum Kultury grupa wystąpi 15 kwietnia, o godz. 18.30.

Jeśli i Wy chcecie się dobrze bawić w piątkowy wieczór, macie na to szansę… całkowicie za darmo! Jak?

Wystarczy wziąć udział w szybkim, bardzo prostym konkursie w portalu społecznościowym Facebook, aby wygrać jedno podwójne zaproszenie na występ Kabaretu SMILE w WCK!

Aby wygrać wejściówkę na te wyjątkowe wydarzenie, wystarczy zrobić JEDNĄ prostą rzecz – w komentarzu pod odpowiednim wpisem na Facebooku (LINK TUTAJ) pozostawić odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcę otrzymać wejściówkę na występ Kabaretu SMILE?

O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń – zwycięzca konkursu wybrany zostanie przez redakcję na podstawie najciekawszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Nazwisko osoby, która otrzyma darmowe, podwójne zaproszenie na kabaret, zostanie podane w portalu społecznościowym Facebook, na profilu Gazety Informator, w przeddzień wydarzenia, tj. 14 kwietnia (czwartek).

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, zaproszenie nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Zdobytą wejściówkę odebrać można będzie w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury, w dniu wydarzenia (15 kwietnia).

Powodzenia! 🙂

kk

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.