Kabaret Smile z najnowszym programem w Wodzisławskim Centrum Kultury!

1
27
Fot. WCK

"To Ci tłumaczę!" to tytuł najnowszego programu Kabaretu Smile z Lublina. Jak sam tytuł sugeruje, Andrzej, Paweł i Michał, podczas prawie dwugodzinnego spektaklu, starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Zagadnienia, które, wbrew pozorom, wymagają tłumaczenia w stylu kabaretu Smile. Dylematy młodego ojca oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem, jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco. Pojawia się "youtuberka” o skomplikowanym pseudonimie artystycznym. Artyści tłumaczą też i zwracają uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii, ale też od dopalaczy. Choć śmiało stwierdzić można, że to pierwsze z powodzeniem w nowym programie wykorzystują.

Skład kabaretu: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier, Michał Kincel

W Wodzisławskim Centrum Kultury Kabaret Smile wystąpi już 15 kwietnia, o godz. 18.30. Bilety na wydarzenie, w cenie 50 zł od osoby, zakupić można już teraz!

Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek – wtorek – czwartek – piątek: 12:00 – 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend – na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania, rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.

kk