Wygraj podwójne zaproszenie na koncert zespołu Voo Voo!

2
59
Fot. WCK

Jeśli kochacie dobrą muzykę, tego wyjątkowego wydarzenia nie możecie przegapić! Co więcej, dajemy Wam szansę na to, aby wziąć w nim udział… całkowicie za darmo! Jak?

Wystarczy wziąć udział w szybkim, bardzo prostym konkursie w portalu społecznościowym Facebook, aby wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na koncert zespołu Voo Voo w WCK!

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze znakomitym efektem, połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. W 30. rok swego istnienia grupa Voo Voo wchodzi z 35. albumem pt. "Dobry wieczór". Tym razem muzycy Voo Voo wybiorą się podróż daleką, bo aż do Azerbejdżanu. Stamtąd pochodzi i tam mieszka Alim Qasimov, który zaszczycił zespół Voo Voo, przyjmując zaproszenie do gościnnego udziału w ich najnowszych nagraniach. Wraz z Alimem Qasimowem, na płycie Voo Voo zaśpiewała także jego córka, Fargana Qasimova.

Aby wygrać wejściówkę na te wyjątkowe wydarzenie, wystarczy zrobić JEDNĄ prostą rzecz – w komentarzu pod odpowiednim wpisem na Facebooku (LINK TUTAJ) pozostawić odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcę otrzymać wejściówkę na koncert zespołu Voo Voo?

O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń – zwycięzca konkursu wybrany zostanie przez redakcję na podstawie najciekawszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Nazwisko osoby, która otrzyma darmowe, podwójne zaproszenie na koncert, zostanie podane w portalu społecznościowym Facebook, na profilu Gazety Informator, w dniu koncertu, tj. 12 marca (sobota).

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, zaproszenie nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Zdobytą wejściówkę odebrać można będzie w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury, w dniu wydarzenia (12 marca).

Powodzenia! 🙂

kk

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.