Odśwież swoje mieszkanie na wiosnę!

1
68
Fot. Grud
Wiosna to jedyna taka pora roku, która bardzo często stanowi natchnienie do dokonywania przeróżnych zmian. Najwyższa pora obudzić się z zimowego snu i przywitać wiosnę w wielkim stylu. Warto więc zacząć od zmiany czegoś w swoim otoczeniu – nowe kolory w mieszkaniu, bądź ich odświeżenie to z pewnością dobry pomysł, by pozbyć się negatywnych fluidów i zastąpić je pozytywną energią.
 
Na ulicy Kościuszki w Raciborzu powstała nowa Galeria Barw, w której znajdą Państwo szeroki wybór  farb, kolorów, a także narzędzi budowlanych oraz aż osiem mieszalników farb i tynków. Oprócz tego galeria poszerzyła swój asortyment o wysokiej jakości tapety, artykuły BHP, elektronarzędzia, a także kamienie dekoracyjne i wiele innych.
 
Ponadto Galeria Barw Grud dysponuje innowacyjnym, jedynym na śląski stołem multimedialnym z kolorami farb renomowanej marki Śnieżka. Stół ten posiada dotykowy panel, dzięki któremu każdy klient może osobiście dopasować dany produkt z kolekcji marki Śnieżka do konkretnego pomieszczenia w swoim mieszkaniu lub domu. Co więcej, stół umożliwia również wizualizację konkretnego koloru w różnych warunkach oświetleniowych, co pozwoli uniknąć niechcianego zakupu. Z pewnością jest to więc doskonała opcja dla osób, które chcą mieć pewność, że wybrany przez nich kolor farby będzie świetnie pasował do danego wnętrza i idealnie prezentował się w każdym świetle.
 
Nowa Galeria Barw PUH Jerzy Grud znajduje się w przestrzennej hali oraz dysponuje dużym parkingiem. Warto wspomnieć, że pomimo tak wielu zmian związanych z powiększeniem asortymentu, jakość świadczonych przez Galerię Barw usług wciąż pozostaje na najwyższym poziomie, a pracownicy służą pomocą w zakresie profesjonalnego doradztwa.
 
Co więcej, Galeria Barw gwarantuje szybką obsługę, wiele atrakcyjnych promocji oraz korzystne rabaty dla stałych klientów. Z pewnością wyróżnia ją również indywidualne podejście do każdego klienta.
 
 
PUH Jerzy Grud 
Galeria Barw
ul. Kościuszki 6
47-400 Racibórz
 
Godz. otwarcia:
Pon. – pt.: 7:00-18:00
sob.: 8:00-14:00
Tel. 32 415 30 15
Kom. 696 455 148
 
 
/Artykuł sponsorowany/