O czasie i lustrze – najnowszy koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Vladislavia”

1
21
Fot. plakat

13 marca, o godz. 16.00, Zespół Pieśni i Tańca "Vladislavia" zatańczy na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury, prezentując swój najnowszy premierowy koncert pn. "O czasie i lustrze".

On jest bezwzględnym rzeźbiarzem, a ono jego obrazem. Towarzyszą nam od wieków. On wybija rytm, a ono, choć bez koloru, pokazuje jego rysunek. "O czasie i lustrze", czyli o dojrzewaniu, przemijaniu i zmieniającym się odbiciu w lustrze. Historia kobiety opowiedziana na góralską nutę – tak pokrótce można opowiedzieć to, co zdarzy się w połowie marca na deskach wodzisławskiej sceny. Koncert dedykowany będzie wszystkim paniom, z okazji ich marcowego święta.

Bilety, w cenie 10 zł, można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek – wtorek – czwartek – piątek 12:00 – 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend – na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania, rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.

kk