Zaprojektuj logo Młodzieżowej Rady Miasta

1
53
logo
– Młodzieżowa Rada Miasta zmienia swój wizerunek. Logo, które wybrane zostanie w konkursie z pewnością przyczyni się do większej rozpoznawalności rady i działań przez nią podejmowanych. Znajdzie się na plakatach, ulotkach, ogłoszeniach internetowych, nośnikach reklamy zewnętrznej, a także na gadżetach promocyjnych. Jest się o co bić, ponieważ zwycięzca konkursu dostanie nie tylko atrakcyjną nagrodę, ale przede wszystkim możliwość prezentowania swojego działa szerokiemu gronu odbiorców – zachęca rydułtowski magistrat do udziału w konkursie. 
 
Konkurs adresowany jest do uczniów rydułtowskich placówek oświatowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. – Regulamin konkursu na równi stawia prace zbiorowe, jak i indywidualne. Liczy się pomysł i jego wykonanie. Brane pod uwagę będą zarówno prace dostarczone w wersji elektronicznej (na płycie CD lub DVD) oraz tradycyjne, papierowe. Projekty logo można składać u nauczycieli koordynujących konkurs w danej szkole bądź osobiście w Wydziale Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Urzędu Miasta w Rydułtowach. Nieprzekraczalny termin składania propozycji upływa 21 marca 2016 roku – podaje urząd.
 
Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miasta odbyła się 4 lutego. Odwołano dotychczasowy zarząd i powołano nowy. Przewodniczącą została Danuta Kukla, zastępcami: Kornelia Pilny i Agata Kwiatoń. Z kolei sekretarzem został Seweryn Paduszek. 
 
/j/