Zajęcia artystyczne, naukowe i sportowe, czyli ferie w SMS

1
54
Fot. SMS
 
Na chętnych czekają zajęcia artystyczne, sportowe, językowe oraz przygotowujące do egzaminów zewnętrznych. Wśród wielu propozycji znalazło się budowanie i programowanie robotów Lego, gra na gitarze elektrycznej, gry planszowe, zajęcia doświadczalne, pika nożna, badminton i zajęcia na krytej pływalni. Dla językowców przygotowano krótkie kursy języka hiszpańskiego i czeskiego. Natomiast uczniów klas III gimnazjum oraz tegorocznych maturzystów zapraszamy na powtórki przed egzaminami zewnętrznymi.  Wszystkie zajęcia są otwarte i bezpłatne. Każdy uczestnik przyniósł ze sobą pisemną zgodę rodziców na udział w zajęciach.
 
 
15.02 poniedziałek
9:00-12:00 – zajęcia przygotowujące do konkursu Kangur Matematyczny dla uczniów SP – prowadzący: Sławomir Gabryś
9:00-11:00 – Rozwiązywanie testów gimnazjalnych z języka polskiego – prowadząca: Mariola Chmielarz
10:00-11:30 – przygotowanie do matury z fizyki – prowadzący: Tomasz Chodkiewicz
10:00-12:00 – przygotowanie do rozszerzonej matury z wiedzy o społeczeństwie – prowadzący: Piotr Głaz
10:00-12:00 – nauka podstaw języka czeskiego – prowadząca: Małgorzata Bonk
10:00-12:00 – Historia Raciborza – prowadzący: Roman Pleszka
11:00-12:00 – Gry i zabawy na krytej pływalni – prowadząca: Katarzyna Marców
16.02 wtorek
9:00-12:00 – Zajęcia z Lego i programowania – prowadzący: Jan Kozyra
9:00-11:00 – Zajęcia literacko-plastyczne z elementami inscenizacji dla uczniów klas I-III SP – prowadzące: Stanisława Kleszyk, Agata Kwiatkowska
9:00-11:00 – Gry i zabawy z językiem niemieckim dla uczniów klas I-III SP – prowadząca: Monika Strzeduła
10:00-12:00 – przygotowanie do rozszerzonej matury z wiedzy o społeczeństwie – prowadzący: Piotr Głaz
10:00-13:00 – zajęcia z języka hiszpańskiego – prowadząca: Katarzyna Ochwat-Tomaszewska
11:00-12:30 – Przyroda w praktyce – zajęcia doświadczalne dla uczniów klas IV-VI SP – prowadząca: Judyta Reisdorf
11:30-13:00 – Zajęcia dla uczniów kl. III gimnazjum (rozwiązywanie testów egzaminacyjnych) oraz gry i zabawy matematyczne – prowadząca: Agnieszka Litwa
17.02 środa
8:00-12:00 – Warsztaty gitarowe i gry planszowe (gitara elekrtyczna i gra planszowa RPG) – prowadzący: Tomasz Kowalski
9:00-11:00 – Gry i zabawy stolikowe w ramach świetlicy środowiskowej – prowadzące: Ewa Wnukowska i Joanna Maksymowicz
11:30-13:00 – Zajęcia dla uczniów kl. III gimnazjum (rozwiązywanie testów egzaminacyjnych) oraz gry i zabawy matematyczne – prowadząca: Agnieszka Litwa
18.02 czwartek
11:00-12:00 – Gry i zabawy na krytej pływalni – prowadzący: Dariusz Szymczycha
11:30-13:00 – Zajęcia dla uczniów kl. III gimnazjum (rozwiązywanie testów egzaminacyjnych) oraz gry i zabawy matematyczne – prowadząca: Agnieszka Litwa
19.02 piątek  
10:00-11:30 – przygotowanie do matury z fizyki – prowadzący: Tomasz Chodkiewicz
10:00-12:00 – przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka polskiego – prowadząca: Grażyna Lewicka
11:00-13:00 – Egzaminy nie takie straszne – rozwiązywanie testów gimnazjalnych i maturalnych z języka angielskiego – prowadząca: Aleksandra Rzytki
11:00-13:00 – Egzaminy nie takie straszne – rozwiązywanie testów gimnazjalnych i maturalnych z języka angielskiego – prowadząca: Danuta Kępas
11:00-13:00 – Egzaminy nie takie straszne – rozwiązywanie testów gimnazjalnych i maturalnych z chemii – prowadząca: Sylwia Jastrzębska
22.02 poniedziałek
8:00-10:00 – Zajęcia kreatywne „Magia kwiatów” – prowadząca: Justyna Cyran
9:00-14:00 – Zajęcia ruchowe, piłka nożna – prowadzący: Jarosław Rachwalski, Szymon Kubów
10:00-12:00 – Badminton dla każdego – prowadzący: Marek Kazimierczak
11:00-12:00 – Gry i zabawy na krytej pływalni – prowadząca: Katarzyna Marców
11:00-13:00 – Zajęcia z matematyki dla maturzystów – prowadząca: Irena Konopka
23.02 wtorek
9:00-14:00 – Zajęcia ruchowe, piłka nożna – prowadzący: Jarosław Rachwalski, Szymon Kubów
10:00-12:00 – Badminton dla każdego – prowadzący: Marek Kazimierczak
11:30-13:00 – Zajęcia dla uczniów kl. III gimnazjum (rozwiązywanie testów egzaminacyjnych) oraz gry i zabawy matematyczne – prowadząca: Agnieszka Litwa
24.02 środa
9:00-13:00 – Matematyka na najwyższym poziomie – matematyka rozszerzona dla uczniów liceum – prowadzący: Tomasz Szwed
9:00-14:00 – Zajęcia ruchowe, piłka nożna – prowadzący: Jarosław Rachwalski, Szymon Kubów
10:00-12:00 – Badminton dla każdego – prowadzący: Marek Kazimierczak
10:00-12:00 – Rozwiązywanie zadań maturalnych z geografii – prowadząca: Barbara Krok
11:00-13:00 – Gry logiczne – prowadząca: Irena Konopka
11:30-13:00 – Zajęcia dla uczniów kl. III gimnazjum (rozwiązywanie testów egzaminacyjnych) oraz gry i zabawy matematyczne – prowadząca: Agnieszka Litwa
12:00-14:00 – Gry i zabawy geograficzne dla gimnazjalistów, rozwiązywanie zadań do egzaminu gimnazjalnego z geografii – prowadząca: Barbara Krok
25.02 czwartek
9:00-14:00 – Zajęcia ruchowe, piłka nożna – prowadzący: Jarosław Rachwalski, Szymon Kubów
10:00-12:00 – Badminton dla każdego – prowadzący: Marek Kazimierczak
11:00-12:00 – Gry i zabawy na krytej pływalni – prowadzący: Dariusz Szymczycha
11:30-13:00 – Zajęcia dla uczniów kl. III gimnazjum (rozwiązywanie testów egzaminacyjnych) oraz gry i zabawy matematyczne – prowadząca: Agnieszka Litwa
26.02 piątek
9:00-14:00 – Zajęcia ruchowe, piłka nożna – prowadzący: Jarosław Rachwalski, Szymon Kubów
10:00-12:00 – przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka polskiego – prowadząca: Grażyna Lewicka
10:00-12:00 – Badminton dla każdego – prowadzący: Marek Kazimierczak
11:00-13:00 – Zajęcia z matematyki dla maturzystów – prowadząca: Irena Konopka
 
Numery sal, w których będą się odbywać zajęcia, zostaną wywieszone na drzwiach wejściowych do budynków A i B.
 
publ. /j/