Kędzierzyn-Koźle: Grzegorz Peczkis otworzył biuro senatorskie

2
185
Grzegorz Peczkis otworzył biuro senatorskie

Senator Grzegorz Peczkis (Prawo i Sprawiedliwość) otwarł swoje biuro w Kędzierzynie-Koźlu. Przez cztery dni w tygodniu jego pracownicy będą przyjmować mieszkańców, którzy zgłoszą się do parlamentarzysty z prośbą o interwencję. Kolejne dwa biura powstaną w Opolu i Głubczycach.
 
 
Kędzierzyńskie biuro mieści się na pierwszym piętrze tego samego budynku przy al. Jana Pawła II 36, w którym spotykali się z mieszkańcami poprzedni parlamentarzyści – Robert Węgrzyn i Brygida Kolenda-Łabuś. Dyrektorem biura jest radny powiatowy PiS Andrzej Krebs, a asystentką Aneta Strzelczyk. Biuro można odwiedzać w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. od 10. do 12., a środy od 17. do 19. Numer telefonu i e-mail nie są jeszcze znane.
 
W otwarciu wzięli udział m.in. przedstawiciele samorządów, Państwowej Straży Pożarnej, Solidarności, Stowarzyszenia Kresowian i klubu sportowego „Chemik”. Samorządowcy nie ukrywali, że bardzo liczą na wsparcie senatora przy rozwiązywaniu lokalnych problemów.
 
Korzystając z okazji, Grzegorz Peczkis opowiedział o swojej pracy w Warszawie, zarazem deklarując, którą tematyką będzie się zajmował w pierwszej kolejności. Wspomniał m.in. o Odrze, rondzie w Reńskiej Wsi, wsparciu dla sportu młodzieżowego i połączeniach kolejowych z Kędzierzyna-Koźla na Śląsk.
 
KS
 
Fot. Urząd miasta