Pokaż „Zakochany Wodzisław” i wygraj!

5
56
Fot. UM Wodzisław Śl.

Do Święta Zakochanych już niecałe dwa tygodnie. Jeśli wciąż nie macie pomysłu na prezent dla ukochanej osoby, możecie spróbować szczęścia w walentynkowym konkursie, organizowanym przez miasto Wodzisław Śląski.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy dostarczyć lub wykonać zdjęcie miejsca, które, Waszym zdaniem, najlepiej wpisuje się w hasło "Zakochany Wodzisław". – Może to być imponujący bukiet z czerwonych róż, malowniczo oświetlone miejsce, gdzie razem lubicie spędzać czas, może też to być coś szalonego. Ogranicza Was tylko wyobraźnia, inwencja i miejsce. Zależy nam, by zdjęcia były wykonane w Wodzisławiu Śląskim – czytamy na stronie wodzisławskiego magistratu.

Na zwycięzcę konkursu czeka atrakcyjna nagroda: kolacja dla dwojga o wartości 100 złotych w nastrojowej Trattoria Włoskie Klimaty. Jeśli zwycięska para posiada dzieci, również dla nich przygotowano niespodziankę. W czasie, gdy rodzice będą spędzać romantyczne chwile w trattorii, milusińscy mogą pobawić się w Zoolandii.

Konkursowe zdjęcia należy składać w formie elektronicznej (nagrane na płytę CD), w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 lutego. Regulamin oraz niezbędne dokumenty pobrać można poniżej. Dostępne są one również w Biurze Obsługi Klienta.

Regulamin

Oświadczenie (osoba pełnoletnia)

Oświadczenie (osoba niepełnoletnia)

Karta zgłoszenia konkursowego

kk