Szymon Milion z tytułem Mistrza Polski w kick-boxingu

3
54
Fot. Bogdan Milion

W sobotę jako pierwszy do rywalizacji przystąpił Szymon Milion, który stoczył walkę z Patrykiem Oliwą. Zgodnie z oczekiwaniami, walka zakończyła się na korzyść Szymona – i to jeszcze przed czasem. Do walki finałowej naprzeciw popularnego "Młodego" stanął Sebastian Wąsowski z Klubu Sportów Walki Tae. Szymon od początku narzucił swoje tempo i ostatecznie – zajął 1. miejsce i zdobył tytuł Mistrza Polski w kick-boxingu!
 
W kolejnej odsłonie zawodów zawalczyli nasi młodzicy, Kacper Przybyła i Sebastian "Irokez" Gajak, którym po wielu pojedynkach przyszło stoczyć bój o brązowy medal. Ciężka i zacięta walka zdecydowała, że brąz zabrał do Wodzisławia Sebastian.
 
Kolejne walki stoczyli też Patryk Obrebski i Kacper Pawlucy, którzy, po zaciętych i wyrównanych bojach, ulegli swoim przeciwnikom niejednogłośnie na punkty, zostawiając na macie wiele serca.

Niespodzianką były walki Krzysztofa "Pawlaka" Pośpiecha – zaimponował wytrzymałością, sercem i wolą walki, i ostatecznie – zajął 3. miejsce i zdobył brązowy medal.

Bogdan Milion

Na zdjęciu od lewej: Szymon Milion oraz 13-krotny Mistrz Świata, Franki Pawlak.

/kk/