Wygraj podwójne zaproszenie na operetkę „Wesoła Wdówka”!

0
20
Fot. Wesoła Wdówka

Szukasz pomysłu na niezapomnianą randkę? Kochasz operę i chcesz posłuchać jej na żywo? A może tylko chcesz zderzyć się z kulturą na najwyższym poziomie? Teraz dajemy Ci na to szansę całkowicie za darmo! 🙂

W szybkim, bardzo prostym konkursie w portalu społecznościowym Facebook wygrać możecie jedno podwójne zaproszenie na operetkę "Wesoła Wdówka".

"Wesoła Wdówka" to wiecznie młoda, tryskająca radością i humorem historia o miłości, wierności, zdradzie małżeńskiej, o poczuciu honoru i odpowiedzialności. Historia owiana niepowtarzalną atmosferą paryskich kabaretów oraz nieskrępowanych zabaw na sali balowej…

Aby wygrać wejściówkę na te wyjątkowe wydarzenie, wystarczy zrobić JEDNĄ prostą rzecz – w komentarzu pod odpowiednim wpisem na Facebooku pozostawić odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcę otrzymać wejściówkę na operetkę "Wesoła Wdówka"?

O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń – zwycięzca konkursu wybrany zostanie przez redakcję na podstawie najciekawszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Nazwisko osoby, która otrzyma darmowe, podwójne zaproszenie na operetkę, zostanie podane w portalu społecznościowym Facebook, na profilu Gazety Informator, w dniu 22 stycznia (piątek).

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, zaproszenie nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Zdobytą wejściówkę odebrać można będzie w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury, w dniu wydarzenia (24 stycznia). Kasa czynna będzie od godz. 17.00.
 

Jednocześnie informujemy, że wszystkie bilety na operetkę "Wesoła Wdówka" zostały już wyprzedane – tym bardziej warto spróbować szczęścia w konkursie. 🙂

Powodzenia!

kk

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.