Psy Wojny świętowały swoje XXX-lecie w Żorach (zdjęcia)

2
226
falon.jpg

Zespół Psy Wojny swoje urodziny zorganizował w minioną sobotę, w Miasteczku Westernowym Twinpigs. Na zaproszenie lidera zespołu, Tomasza "Falona" Jaworskiego, odpowiedziały formacje dobrze znane fanom cięższego brzmienia. Na scenie pojawił się specjalnie reaktywowany na tę okazję zespół Garbate Aniołki. Publiczność szalała do utworów Farben Lehre, Sedesu i Defektu Muzgó. Gwiazdą wieczory był legendarny zespół KSU. Oprócz starych wyjadaczy punkowej sceny muzycznej, na scenie pojawiły się również takie formacje, jak Bulbulators, Bastard, The Thinners czy I.V.C. Wśród występujących zespołów nie mogło również zabraknąć solenizantów.

Lider zespołu podziękował wszystkim fanom, którzy wiernie towarzyszą w muzycznej drodze Psów Wojny. Falon nie zapomniał również o byłych członkach zespołu, których przez te wszystkie lata przewinęło się niemało.

Do Żor ściągnęły zastępy fanów punkrockowego brzmienia. Koncert był również transmitowany na żywo na kanale youtube w Internecie, gdzie można obejrzeć jego pełną wersję (relacja dostępna jest tutaj).

 

Poniżej zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

dr

Fot. Jarek Jarecky Narewski