Imprezowy grudzień w regionie

2
25
wyrostek3(1).jpg

Na spotkania z teatrem zaprasza Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS, gdzie, już jutro, młodych aktorów z grupy Tetraedr można będzie zobaczyć w spektaklu "Historia Pana Sommera". 21 grudnia z kolei, ta sama grupa w RCK wystawi przedstawienie "Kolędnicy", w swej fabule nawiązujące do zanikającej już tradycji kolędniczych zajść.

Również 21 grudnia, w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie odbędzie się spotkanie z Remigiuszem Rączką, podczas którego skosztować można będzie przepysznych potraw czy zakupić najnowszą książkę znanego kucharza w promocyjnej cenie.

27 grudnia, w Radlinie usłyszeć można będzie wyjątkowy koncert akordeonisty Marcina Wyrostka, zwycięzcy polskiej, drugiej edycji programu "Mam Talent", autora trzech płyt i lauerata ponad 30 konkursów akordeonowych w kraju i za granicą.

A na zakończenie 2015 roku, osobom, które wciąż jeszcze nie mają planów na to, jak spędzić tegorocznego Sylwestra, polecamy propozycję RCK Feniks na wieczór i noc z polską komedią.

 

To tylko niektóre z propozycji na ciekawie spędzone grudniowe dni. Imprezy na ten i kolejne miesiące 2016 roku znaleźć możecie w naszych Zapowiedziach wydarzeń. Nie przegapcie najlepszych imprez w regionie!

kk