Tiulowa spódniczka dla twojej księżniczki

2
76
zaklad_krawiecki_ogrodowa000.jpg
Zapraszamy do Zakładu Krawieckiego na ulicy Ogrodowej 36 w Raciborzu – Salon Krawiecki, obok sklepu "Novex", gdzie dla "małych kobietek" powstaje nowy oddział dziecięcy. Proponujemy Państwu dziecięce spódniczki tiulowe w pełnej gamie kolorów, a także inne spódniczki codziennego użytku, w rozmiarach od 0 – 152 cm wzrostu. Taka "bajeczna" spódniczka to świetny prezent na różnorodne okazje. Uszyjemy także spódniczkę dla starszej siostry, oraz mamy. Zrealizujemy również zamówienia na stroje sceniczne dla grup tanecznych,szkół i przedszkoli.
 
Przy okazji odwiedzin naszego Salonu Krawieckiego mogą Państwo dokonać również  reparacji odzieży, jak np.: skracanie i zwężanie spódnic, spodni, sukienek, żakietów, płaszczy, a ponadto skracanie rękawów oraz wszywanie zamków.
 
 
 
 
Zakład Krawiecki
Racibórz, ul. Ogrodowa 36, obok sklepu Novex
tel. 695 710 716.
 
czynne:
pon. – pt. 8:00 – 16.00
sob. 9:00 – 13:00  
 
 
Przyjmujemy zamówienia na telefon oraz realizujemy sprzedaż wysyłkową. Co więcej, naszych szanownych klientów obsłużymy także w innych, dogodnych dla nich godzinach, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym klientom dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, Bożego błogosławieństwa, pogody ducha na każdy dzień i satysfakcji z zakupów w naszym salonie.
 
 
/artykuł sponsorowany/