Obierz „Kurs na kreatywność” z Wodzisławskim Centrum Kultury

0
79
3.jpeg
Tym razem organizatorzy zaprosili do współpracy fachowców z Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni z Krakowa. Warsztaty poprowadzi wzięty pedagog i utalentowana animatorka Gabriela Mrozicka.  W programie zatytułowanym "Wiosenny ogród pełen dźwięków" znajdziecie: wiosenne scenariusze zajęć plastyczno-muzycznych dla dzieci, układy choreograficzne z wykorzystaniem wiosennych rekwizytów, wyciszanki, zabawy muzyczne i ruchowe oraz pomysłowe, niezwykle twórcze prace plastyczne w różnych technikach z prostych, ogólnodostępnych materiałów (m.in. Kurki tęczopiórki, Kukurydziane konwalie, Kamienny ślimak, Ekologiczne krokusy i in.).
 
 
 
 
"Kurs na kreatywność" odbędzie się 9 stycznia, w godzinach 9:00-13:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Koszt warsztatów to 150 zł (cena obejmuje koszt dydaktyczny warsztatów, materiały dydaktyczne, płyta cd, zaświadczenia, poczęstunek). Uwaga! Liczba miejsca ograniczona.
 
Chętne osoby zapraszamy na stronę www.wck.wodzislaw.pl/kurs-na-kreatywnosc-9-stycznia,1644,art.html, gdzie znajduje się karta zgłoszenia. Należy ją wysłać do 31 grudnia na adres: Wodzisławskie Centrum Kultury, ul. Kubsza 17, 44-300 Wodzisław Śląski lub na adres mailowy: [email protected] Osobą do kontaktu jest instruktor impresariatu Agnieszka Trzeciok.   
 
publ. /j/