Pszów: świętowali złote gody

3
158
zlote_2015b.jpg
Prezydent RP odznaczył jubilatów medalem za długoletnie pożycie małżeńskie. Przekazanie pamiątkowych medali odbyło się 26 listopada w Domu Przyjęć „Karina” w Pszowie. W uroczystości wzięło udział 39 Jubilatów oraz burmistrz Pszowa Katarzyna Sawicka-Mucha, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Piotr Kowol oraz pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzata Bargieł i Edyta Dojka. 
 
Jubilaci, którzy wzięli udział w spotkaniu:
Chłapek Halina i Arnold, Dzierżęga Łucja i Ryszard, Grabiec Irena i Hubert, Jezusek Stefania i Helmut, Konieczny Józefa, Krakowczyk Krystyna i Zygmunt, Lis Anna i Gerard, Lukas Maria i Rudolf, Maliszewscy Małgorzata i Bogusław, Mika Anna i Ernest, Pielas Krystyna i Jan, Pogoda Adelajda i Henryk, Ptak Ewa i Jerzy, Siedlok Hildegarda i Wilhelm, Sowa Teresa i Andrzej, Stebel Irena i Jerzy, Steuer Genowefa i Jerzy, Szymiczek Eugenia i Rudolf, Urbańczyk Ludwika i Ryszard, Utrata Danuta i Adam. 
 
Pozostałym odznaczonym, którzy nie mogli być na spotkaniu tj. Bajer Gerda i Maksymilian, Kocjan Marianna i Leonard, Konieczny Jerzy, Kowol Adelajda i Alojzy, Krakowczyk Krystyna i Józef, Sprysz Małgorzata i Jan – medale wręczono w domu.
 
Fot. UM Pszów
/j/