Mikołajki na wodzisławskim rynku

1
40
mikołajki_foto.jpg

 Na ten dzień wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością. W sercu Wodzisławia Śląskiego pojawi się prawdziwy Święty Mikołaj i z tej okazji dla najmłodszych i ich rodziców przygotowano wiele atrakcji.

Od godziny 12:30 na płycie wodzisławskiego rynku bawić nas będzie Teatr Trip z Chorzowa. Artyści zaprezentują interaktywny program dla całych rodzin pn. "Z Mikołajem przez świat". Dwójka pomocników Świętego zabierze dzieci  w różne zakątki naszej planety, w każdym kraju biorąc udział w charakterystycznych tańcach, zabawach i konkursach. Przy okazji sprawdzą, co dzieci wiedzą na temat Mikołaja oraz czy zasługują na to, aby dostać prezenty. Oczywiście samego Świętego również nie zabraknie. Pojawi się na pewno i wręczy najmłodszym drobne upominki.  Mikołajki na rynku są darmowe.

 

To nie koniec mikołajkowych atrakcji. Nasz zacny gość pojawi się także o godzinie 16:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Dzieci w oczekiwaniu na niego będą mogły zobaczyć premierowy seans filmowy „Święty Mikołaj dla wszystkich”. Ten ciepły i rodzinny film animowany jest historią trzech młodych zwierzaków, które wyruszają w niebezpieczną, pełną przygód drogę do Św. Mikołaja. Zaraz po projekcji najmłodsi spotkają się z Mikołajem. Będzie to idealna okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz odebrania paczki pełnej słodkości.

Bilety na Mikołajki w WCK są w cenie 16 zł i można je rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa czynna: poniedziałek – wtorek – czwartek – piątek 12:00 – 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend – na godzinę przed imprezami. UWAGA! Bilety w sprzedaży do 1 grudnia! Szczegóły na stronie www.wck.wodzislaw.pl.
 

/publ.d/