W drodze do Pacanowa…

2
29
matolek-01.jpg
Z bohaterem najbliższych "Rodzinnych Spotkań z Teatrem" organizowanych przez Wodzisławskie Centrum Kultury najmłodsi widzowie wyruszą w niezwykłą podróż pełną fascynujących przygód. Wraz z Teatrem Prym-Art z Rudy Śląskiej przemierzą różne zakątki świata, by dotrzeć do…. Pacanowa.  Wszystkich chętnych podróżników WCK zaprasza na spektakl "Koziołek Matołek i jego przygody", który odbędzie się 29 listopada o godzinie 16:00. Bilety w cenie: 15 zł. Jest to bajka na motywach komiksu stworzonego przez Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentowicza. W poszukiwaniu mitycznego Pacanowa nasz sympatyczny bohater krąży niemal po całym świecie przeżywając fascynujące i edukacyjne przygody. Wraz z zabawnym koziołkiem zwiedzimy Azję, Czarny Ląd, Europę, Amerykę, m.in. zaklinając węże, walcząc samurajskim mieczem, tańcząc flamenco i rozwiązując słowne łamigłówki. "Koziołek Matołek i jego przygody" to muzyczna bajka, pełna ciekawych przygód oraz niezapomnianych wrażeń. Zabawne perypetie, nietuzinkowe dialogi bohaterów oraz wartko tocząca się akcja, we wspaniałej autorskiej muzycznej i scenograficznej oprawie, czynią spektakl niezwykle ciekawym zarówno dla najmłodszych widzów, jak i dla tych starszych.
 
 
 
Przed "Rodzinnymi Spotkania z Teatrem"  dla rodziców z dziećmi kolejna odsłona cyklu "Bawmy się razem". W programie: "Zabawki z domowej szafki" – zabawy z gabinetem logopedycznym LOGOPUS (cykl bezpłatny).
 
Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa czynna: poniedziałek – wtorek – czwartek – piątek 12:00 – 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend – na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.
 
/WCK/
publ. /j/