Nauka tańca od podstaw? Tylko w „La Fiesta”

6
91
dyskoteka.jpg

Jeśli chcesz dobrze nauczyć się tańczyć, pewnie poczuć na parkiecie, zachwycić swoimi tanecznymi umiejętnościami, rozwijać swoje pasje – serdecznie zapraszamy do Studia Tańca "La Fiesta" w Raciborzu na zajęcia taneczne. Studio Tańca "La Fiesta" powstało w 2013 roku z myślą o tych, którzy chcą aktywnie spędzać wolny czas, w miłej atmosferze, bez względu na wiek. Każdy ma możliwość wyboru zajęć według swoich możliwości, poziomu zaawansowania w tańcu oraz tanecznych potrzeb. Założycielką Studia jest Aleksandra Foryś – dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego oraz absolutna pasjonatka tańca w każdej jego formie. Dobrana przez nią kadra instruktorska, to ludzie profesjonalni, charyzmatyczni, z pasją prowadzący zajęcia i w pełni zaangażowani w rozwój taneczny swoich podopiecznych.

 

 

W ofercie Studia znajdują się zajęcia dla dzieci od 3. roku życia, młodzieży oraz osób dorosłych. Najmłodsi mogą rozpocząć swoją przygodę z tańcem w takich grupach jak:

MUCHY MALUCHY
Zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 3-letnich – zajęcia pełne wesołej zabawy, uczące pracy w grupie, koordynacji i ekspresji ruchowej, kształcące słuch muzyczny i poczucie rytmu.

SKACZĄCE NUTKI
Zajęcia rytmiczno-ruchowe dla dzieci 4-5-letnich – składają się ze specjalnie dobranych ćwiczeń, które wyrabiają sprawność fizyczną, oswajają z zagadnieniami muzycznymi, zawierają elementy tańca, śpiewu, gry na instrumentach perkusyjnych, improwizacji ruchowej oraz relaksację przy muzyce.

ROZTAŃCZONE 6-LATKI
Czyli podstawy tańca nowoczesnego z dużą dozą świetnej zabawy i absolutnego szaleństwa. Podczas tych zajęć dzieci będą uczyć się swoich pierwszych choreografii i przygotowywać do występów na scenie.

WYGI-BASY:
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-8 lat – to połączenie różnych stylów tanecznych, takich jak: taniec współczesny, taniec nowoczesny czy balet. Są to zajęcia, które uwrażliwią Twoje dziecko na różnorodną muzykę i pozwolą poznać podstawowe elementy różnych form tańca.

SALSA KIDS
Nauka salsy kolumbijskiej dla dzieci w wieku 6-10 lat. Podczas zajęć dzieci nauczą się podstawowych rytmów, kroków, typowego stylingu, a nawet prostych akrobacji. Dzięki temu usprawnią koordynacje ruchową, zwinność, gibkość, zbudują prawidłową postawę ciała, nauczą się pracy w grupie oraz prezentacji scenicznej.
Starsze dzieci oraz młodzież mogą rozwijać swoje taneczne pasje na takich zajęciach jak:

– TANIEC TOWARZYSKI – od 7 roku życia,
– TANIEC WSPÓŁCZESNY – od 9 roku życia,
– BREAKDANCE – od 7 roku życia,
– HIP HOP – od 7 roku życia.

Osoby dorosłe serdecznie zapraszamy na:

KURSY TAŃCA TOWARZYSKIEGO

podczas których od podstaw nauczymy się tańców takich jak discofox, blues, foxtrot, rock’n’roll, walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, samba, cha cha, rumba czy jive.

 

KURSY TAŃCA UŻYTKOWEGO
podczas których uczymy się DISCOFOXA, czyli najbardziej popularnego tańca na wszelkich imprezach.

 

PIERWSZY TANIEC
dla par, które chciałyby przygotować piękną choreografię i zachwycić wszystkich weselnych gości swoim tańcem.

 

Do nauki tańca serdecznie zapraszamy także wszystkie Panie, które kochają tańczyć, ale nie mają partnera albo ich partner zdecydowanie woli inny sposób spędzania wolnego czasu, chciałyby poprzez taniec zdobyć pewność siebie, świadomość własnego ciała, nauczyć się poruszać z gracją i wdziękiem albo po prostu po ciężkim dniu szukają relaksu, odprężenia oraz odskoczni od codzienności:

 

LATINO LADIES
nauka tańców latynoamerykańskich takich jak: salsa, bachata, merengue, cha cha, samba, rumba, jive, paso doble od podstaw.

SEXY DANCE/LADIES STYLE
czyli tańcz jak Beyoncé – nauka pięknych kobiecych ruchów w rytm muzyki hip hop i r’n’b.

Wszelkie szczegóły dotyczące zajęć oraz zapisy pod numerem telefonu 664 764 926. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową Studia Tańca „La Fiesta” www.studiolafiesta.pl oraz na nasz fanpage na Facebooku www.facebook.com/studiolafiesta . Czekamy na Was w siedzibie naszego Studia przy ul. Opawskiej 9 w Raciborzu. Zapraszamy do tańca!

 

Studio Tańca "La Fiesta"
ul. Opawska 9
Racibórz

tel. 664 764 926
www.studiolafiesta.pl
www.facebook.com/studiolafiesta