Bezpieczny garaż dla Ciebie

1
192
garaż.jpg

Firma ATM Kalka i Wspólnicy ma do zaoferowania garaże dla samochodów osobowych. Garaże zlokalizowane są przy ulicy Polnej 12 w Raciborzu. Każdy z nich zajmuje powierzchnię 15 mkw. Wysokość garażów waha się od 2,3 do 2,5 m. Garaże można wynająć bądź też kupić.

 

 

Obecnie firma jest w połowie inwestycji. Do tej pory wybudowano 41 garaży, które już nadają się do użytkowania. Docelowo ma ich być 96. Zespół garażowy zaprojektowano z zastosowaniem typowych garaży blaszanych, o konstrukcji stalowej, wykończonych zewnętrznie tynkiem akrylowym, zestawionych w rzędach równolegle do drogi publicznej. Każdy garaż jest wyposażony w instalację elektryczną wewnętrzną (oświetlenie i 220 V), kanalizację deszczową. Ponadto teren, na którym znajdują się garaże, jest ogrodzony, oświetlony oraz chroniony poprzez system monitoringu. Dodatkowym zabezpieczeniem dla właścicieli samochodów jest bramka. Tylko właściciele i najemcy posiadają piloty, dzięki którym będą mogli wjechać na teren zespołu garaży.

Osoby zainteresowane kupnem lub wynajęciem garażu proszone są o kontakt pod nr tel. 601 419 731. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.garaze-raciborz.pl . Tutaj zamieszczono również regulamin sprzedaży, a także ofertę banku w zakresie kredytowania.

 

ATM Kalka i Wspólnicy

www.garaze-raciborz.pl
tel. 601 419 731