Marcelina i Czesław Śpiewa. Kto jeszcze zagra na Końcu Świata?

3
27
marcelina2.jpg

Stuarta O'Connor wystąpi 5 września. Artysta, który w pojedynkę za pomocą loopera i armii efektów gitarowych prezentuje swój autorski program, koncertując już w każdym zakątku świata.

 

20 września na scenie Końca Świata pojawi się Robert Kasprzycki z przebojami "Niebo do wynajęcia" czy "Trzymaj się wiatru kochana", singiel który utrzymywał się na Liście Przebojów Programu Trzeciego przez 22 tygodnie.

 

Kolejny artysta, który wystąpi dla raciborskiej publiczności to Leski. Autor tekstów, kompozytor wokalista i gitarzysta , który 1 października pojawi się na Przystanki ze swoim zespołem prezentując nowy album. Piękne magnetyczne melodie i wyszukane teksty to znak rozpoznawczy nowego polskiego, niepolsko brzmiącego artysty.

 

Kolejny koncert to Marcelina z zespołem, która przyjedzie do Raciborza promować swój trzeci autorski album "Gonić burzę". Artystka współpracuje na co dzień z Piotrem Roguckim, Grubsonem, Darkiem Malejonkiem. Koncertowała na największych i najciekawszych festiwalach w Polsce , m. in. Heineken Opener, Coke Live czy Off Camera.

 

Tuż przed nadejściem zimy, 12 listopada publiczność NKŚ rozgrzeje Czesław Śpiewa Solo Act. To solowe koncert duńskiego muzyka z największymi jego przebojami, ale także pokaz mistrzowskiej gry na fortepianie i akordeonie.

 

 

 

 

Przystanek Kulturalny Koniec Świata odznaczył się już na mapie koncertowej Polski, organizując koncerty niebanalnych artystów, których warto spotkać na żywo.

/d/