Twoja szkoła – najlepszy wybór w mieście!

3
27
edukacja.jpg
Jeśli do tej pory szkoła kojarzyła Ci się wyłącznie ze stresem, a strach przed odpowiedzią "przy tablicy" nie pozwalał zasnąć, zapisz się do "Twojej Szkoły" i przekonaj się, że wcale nie musi tak być. My uczymy, nie straszymy. Prywatne Licea Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja Szkoła" to szansa na zdobycie średniego wykształcenia dosłownie dla każdego. "Twoja Szkoła" jest siecią najlepszych szkół w Polsce. Nasze oddziały znajdują się w 63 miastach na terenie całego kraju. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu placówek oświatowych. Nasze placówki gwarantują zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie. Może się do nas zgłosić każdy, kto ma ukończone 18 lat i posiada wykształcenie podstawowe, gimnazjalne lub zawodowe.

 

W naszych szkołach troszczymy się nie tylko o poziom edukacji, ale także przywiązujemy dużą wagę do klimatu panującego w szkole. Starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół pedagogiczny i administracyjny czuwa nad naszymi słuchaczami. Prywatne Licea Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja Szkoła" to propozycja dla osób, które chcą zdobyć średnie wykształcenie nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków rodzinnych.

 

Absolwenci naszego Liceum otrzymują świadectwo ukończenia szkoły oraz świadectwo dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Nauka prowadzona jest w systemie zaocznym (sobota i niedziela) co dwa tygodnie. Nauka języka obcego odbywa się w grupach ćwiczeniowych. Podejmując naukę w "Twojej Szkole" zyskają Państwo nowe możliwości rozwoju, dostęp wiedzy oraz solidne przygotowanie do twórczej pracy.

 

W naszym Liceum panuje przyjazna atmosfera, pomagamy słuchaczom uwierzyć w siebie, uczymy twórczego i krytycznego myślenia oraz przygotowujemy do przyszłości. Kadra pedagogiczna to grono doświadczonych i kreatywnych nauczycieli o wysokich kompetencjach pedagogicznych z wieloletnią praktyką zawodową. Ukończenie nauki w "Twojej Szkole" jest przepustką na studia wyższe bądź daje możliwość kontynuowania nauki u Nas w szkole policealnej, by uzupełnić wykształcenie średnie kończące się dyplomem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

 

Aby zapisać się do szkoły, należy spełnić następujące warunki:

– przedstawić świadectwo ukończenia ostatniej szkoły,

– dołączyć kserokopię dowodu osobistego i 1 fotografię,

– przyjść do sekretariatu naszej placówki lub zapisać się przez stronę internetową.

 

Szczegółowych informacji można uzyskać w sekretariatach szkół. Dla zainteresowanych dostępna jest również bezpłatna infolinia 800 155 525 oraz strona internetowa www.twoja-szkola.pl Zatem zachęcamy do podjęcia prostej, ale ważnej decyzji. I pamiętajmy – na naukę nigdy nie jest za późno.

 

 

 

Prywatne Licea Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja Szkoła"
www.twoja-szkola.pl

 

Racibórz

ul. Kasprowicza 4

(budynek Gimnazjum nr 1)

tel. 32 415 06 26

 

Wodzisław Śląski

ul. 26 Marca 66

(budynek Gimnazjum nr 2)

tel. 32 455 58 63

 

Kędzierzyn-Koźle

ul. Piotra Skargi 11

(budynek Gimnazjum nr 3)

tel. 77 481 17 84

 

 

/artykuł sponsorowany/