Angielski dla dzieci metodą Helen Doron

2
207
chlopiec.jpg

Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, która pozwala dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Dzięki codziennemu osłuchiwaniu się z językiem oraz atrakcyjnym zajęciom w małej grupie rówieśniczej (4-8 osób), efekty widoczne są bardzo szybko.

 

Dla kogo przeznaczone są kursy Helen Doron English? Na nasze zajęcia zapraszamy zarówno maluszki (od 3.do 22. miesiąca) jak i przedszkolaki, dzieci w wieku szkolnym i młodzież. Kursy Helen Doron English to nie tylko zajęcia dla małych dzieci, ale również dla młodzieży, którą zapraszamy do Teen English College. Oferujemy 14 poziomów kursów dopasowanych do wieku i możliwości uczniów. Kursy są nieustannie doskonalone i dostosowywane do zmieniających się potrzeb dzieci w różnym wieku. Nad ich ciągłym ulepszaniem pracuje zespół specjalistów: lingwistów, metodyków, pedagogów, psychologów oraz muzyków.

 

Co wyróżnia szkoły Helen Doron spośród innych szkół językowych? Poza unikatową metodą i licencjonowaną kadrą, nasze kursy posiadają bogate zaplecze multimedialne: platformę Kangi Club, pełną gier i bajek opartych na materiale z zajęć, wyjątkowe materiały, aplikacje mobilne które wspomagają naukę języka, m.in. tzw rzeczywistość rozszerzoną. Czym jest rzeczywistość rozszerzona? Jest to przenikanie się świata rzeczywistego z tym wytworzonym w komputerze. Dwuwymiarowe postacie z książeczek, dzięki zaawansowanej technologii będą mogły poruszać się w trzech wymiarach, mówiąc przy tym oczywiście w języku angielskim.

 

Serdecznie zapraszam do udziału w bezpłatnych lekcjach pokazowych w naszych Centrach Helen Doron English w Raciborzu, Rybniku oraz Czerwionce. Pierwsze lekcje pokazowe już 1 września!

 

 

 

 

 

 

Szkoła językowa Helen Doron
www.helendoron.pl

 

 

Racibórz

ul. Wojska Polskiego 2/1a

tel. 32 415 32 32

 

Rybnik

ul. Rynek 15

tel. 32 725 29 52

 

Częstochowa

ul. Żwirki i Wigury 6/14

tel. 504 277 398

 

 

/artykuł sponsorowany/