Restauracja „Leśna” – urokliwe miejsce

3
63
leśna.jpg

W samym centrum Arboretum Bramy Morawskiej znajduje się restauracja "Leśna".

 

 

Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu wciąż przyciąga odwiedzających. Są to nie tylko ludzie z najbliższej okolicy. Dziewiczy las z rozmysłem zagospodarowany pod kątem rekreacyjnym sprawia, że spacer po nim relaksuje i uspokaja. Uwagę przyciągają Staw Żabi i Staw Cienisty, częściowo otoczone wysokimi krzewami rododendronów. Oczy spacerowiczów mogą nacieszyć zwierzęta w mini-zoo, a szczególnie różnego gatunku ptaki. Niezwykłym zakątkiem jest również Staw Trzcinowy i oczywiście taras widokowy, z którego można podziwiać Zaczarowany Ogród.

 

Coś z historii

 

W sercu tego pięknego miejsca znajduje się Restauracja "Leśna", która jest miejscem, do którego powraca się, by odnajdywać wspomnienia z dzieciństwa. Ludzie, którzy kiedyś bawili się tam na własnym weselu dzisiaj powracają by świętować rodzinne uroczystości i jubileusze. Kiedyś budynek parterowy, oferujący jedynie usługi restauracyjne, a dzisiaj trzykondygnacyjny obiekt z pokojami, salą konferencyjną i kaplicą. Pomysł rozbudowy w obecnej formie pochodzi od pani Doroty Frączek byłej właścicielki, która również zainicjowała tę rozbudowę i zaprojektowała wystrój wnętrza.

 

Coś dla ciała

 

Zajrzeliśmy za kulisy restauracji, by zobaczyć jaka jest dzisiaj oferta weselna. Wesela z bardzo bogatym menu już od 180 zł od osoby. Do tego w cenie apartament składający się z pokoju z łazienką dla nowożeńców oraz dwóch pokoi z łazienką dla gości weselnych. Pokoje dla gości łącznie oferują sześć miejsc. Za dodatkową opłatą do dyspozycji jest 15 pokoi z łazienkami wyposażonych w klimatyzację, lodówki i telewizory no i oczywiście przepiękny widok okna na las i powietrze, którego nie powstydziłby się żaden kurort. Można skorzystać z fotografa, który nie tylko zrobi zdjęcia w plenerze ale i zdjęcia studyjne na miejscu.

 

Okazja

 

To wszystko możesz mieć już za 150 zł od osoby jeśli zamówisz wesele na przyszły rok jeszcze w tym roku. Informacje pod nr tel. 693 155 073.

 

 

 

 

Restauracja Leśna

ul. Markowicka 15

Racibórz

 

www.lesna-restauracja.pl

tel. 693 155 073

 

/artykul sponsorowany/