Dobry zawód = większe szanse na rynku pracy!

5
15
żak.jpg

Często, absolwenci szkół mają trudności ze znalezieniem pracy, ponieważ ich zawód jest mało pożądany przez potencjalnych pracodawców. Dlatego tak ważne jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności. Doskonałą alternatywą jest uzupełnienie swojej wiedzy w szkole policealnej. Taką właśnie możliwość daje Centrum Nauki i Biznesu "Żak". W ŻAKu istnieje możliwość zdobycia DWÓCH zawodów w JEDNYM czasie! Edukacja tu trwa rok lub dwa lata. Dużą popularnością cieszą się kierunki: animator kultury, biomasaż, florysta, informatyka, konsultant ds. żywienia, rachunkowość, rejestratorka medyczna i terapeuta ds. uzależnień. Z szerokiej oferty edukacyjnej mogą skorzystać zarówno absolwenci szkół średnich (matura nie jest wymagana), osoby dorosłe chcące zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe, jak i studenci.

 

Warto dodać, że "Żak" nie pobiera tzw. wpisowego oraz bezpłatnie wydaje zaświadczenia do ZUS-u, KRUS-u, MOPS-u i innych urzędów. Wszystkie zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (weekendowym). Dzięki rozbudowanemu programowi partnerskiemu, słuchacze szkoły mogą korzystać z rabatów u kilkuset partnerów na terenie całego kraju. „Żak” to nie tylko nauka, ale także zabawa – szkoła organizuje imprezy i spotkania dla swoich słuchaczy. Ponadto częste konkursy i współpraca przy wielu wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych w mieście wyróżniają „Żaka” na tle innych placówek tego typu.

 

 

 

 

Forma kształcenia proponowana przez Centrum Nauki i Biznesu Żak stanowi doskonałą możliwość podniesienia kwalifikacji, oraz zwiększenia swojej atrakcyjności w oczach pracodawców. Kto wie, który punkt w CV zadecyduje o tym, że to właśnie Ty dostaniesz upragnioną pracę? Wejdź na www. zak.edu.pl i sprawdź pełną ofertę szkoły! Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na wybranym kierunku wypełniając formularz zgłoszeniowy na www.zak.edu.pl/formularz. Zapraszamy naszego sekretariatu w Raciborzu przy ul. Batorego 10.

 

 

 

 

Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

ul. Batorego 10

Racibórz

 

www.raciborz.zak.edu.pl

32 414 02 54

/artykuł sponsorowany/