Wczasy w Chorwacji – skorzystaj z wrześniowej okazji!

2
47

Wielkim plusem są też bardzo dobre pozesonowe ceny, które oferują hotele i biura turystyczne. Zaletą naszej oferty jest to, że wyjazd na wakacje odbywa się bezpośrednio z Raciborza, Rybnika i Wodzisławia!

 

Raciborskie biuro podróży ORINOKO – ART & TRAVEL od trzech lat organizuje oryginalne wczasy w Chorwacji, na Półwyspie Istria, w spokojnej i cichej miejscowości Rabac.

 

Termin tegorocznych wczasów wrześniowych to 11 – 23.09.2015.

 

Poza klasycznym wypoczynkiem organizator zapewnia swojej grupie możliwość udziału w dodatkowych wycieczkach w towarzystwie polskiego pilota i polskiej przewodniczki: całodzienny rejs statkiem tzw. "fish-picnic" na wyspę Cres, zwiedzanie małych istryjskich miejscowości Labiń i Grasciescie wraz z odwiedzinami rodzinnej winnicy (degustacja 4 rodzajów wina, owocowych rakije, domowego sera, prsutu i chleba) oraz zwiedzanie pereł istryjskich: Rovinja (Wenecja Istrii) i Poreća (m.i. Bazylika Eufrazjana z mozaikami z VI w.). Dodatkowo na miejscu można zapisać się na wycieczki do Plitvickich Jezior i Wenecji (wodolotem).

 

HOTELE MARINA i SUNRISE GIRANDELLA VILLAGE znajdują się w odległości 50 -100 metrów od morza i kamienisto-żwirowej plaży, w lesie piniowym, ok. Kilometra od centrum miejscowości. Do dyspozycji gości jest w nich: restauracja, bistro, cafe bar, kącik internetowy, baseny z morską wodą. Pokoje 1, 2 i 3 os. (z możliwością dostawki) posiadają pełny węzeł sanitarny, telewizory LED z TV-sat i lodówki.

 

Sprawdź obiekty: Girandella: www.valamar.com/girandella-hotel-rabac

Marina: www.valamar.com/pl/hotele-rabac/marina-hotel

 

Zdjęcia z zeszłorocznego wyjazdu (identyczna oferta) można zobaczyć w TYM ALBUMIE

 

Prezentację z zeszłorocznego wyjazdu można zobaczyć na TYM FILMIE

 

Cena imprezy obejmująca transport, zakwaterowanie w hotelu (pokoje 2 osobowe z łazienkami, lodówką i TV), wyżywienie (śniadania i obiadokolacje w formie obfitego bufetu), ubezpieczenie NWiKL oraz opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas całego wyjazdu (imprezę prowadzi Dawid Wacławczyk) wynosi jedynie 1700 zł / os.

 

Posiadacze raciborskiej "karty seniora" oraz rodziny (lub grupy przyjaciół) wykupujące ofertę dla min. 4 osób, mogą liczyć na 100 zł zniżki (od osoby) !!!

 

Szczegóły i informacje można znaleść na stronie stronie www.orinoko.pl lub pod numerem telefonu: 502 557 238

 

 

 

/Artykuł sponsorowany/