Kolizja podczas wakacji to już nie problem

1
20
Kolizja podczas wakacji to już nie problem
AutoZaFree.pl oferuje samochód zastępczy na cały czas likwidacji szkody.
 
Jeśli uczestniczyłeś w kolizji lub wypadku z winy osoby trzeciej, to z firmą AutoZaFree.pl otrzymasz bezpłatne holowanie samochodu pod dom bez względu na to gdzie kolizja miała miejsce oraz otrzymasz bezpłatny samochód zastępczy z pełnym bakiem gratis! Nasza firma oferuje pomoc dla poszkodowanych, tak aby w jak najmniejszym stopniu odczuli nieprzyjemności związane ze stłuczką. Oferujemy pomoc już od początku kolizji – pomoc prawną oraz zebranie materiałów dowodowych na miejscu kolizji, bezpłatne holowanie, bezpłatne samochody zastępcze, prowadzenie wszelkiej korespondencji z ubezpieczycielem a kończąc na dopłatach do odszkodowań, sporach sądowych lub pomocy w naprawie samochodu.
 
Korzystając z naszych samochodów zastępczych otrzymujecie Państwo gwarancję, iż za wynajem auta nie zapłacicie Państwo ani złotówki (nie pobieramy również kaucji oraz innych ukrytych opłat). Wszelkie formalności są załatwiane przez nas, tak więc poza odbiorem i oddaniem auta nic Państwa nie będzie interesować. Samochód dostarczymy Państwu pod wskazany adres (np. domowy) i odbierzemy w wybranym miejscu (np. warsztat – przy odbiorze naprawionego samochodu). Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, dlatego też istnieje możliwość dostarczenia samochodu już na miejsce kolizji. Jest to najwygodniejsza forma. Jeśli kolizja miała miejsce na wyjeździe nie musimy wracać domu. Uszkodzony samochód zostanie bezpłatnie dostarczony pod wskazane miejsce, a Państwo będą kontynuować podróż samochodem zastępczym z pełnym bakiem gratis.
 
Kilku ubezpieczycieli proponuje swoje samochody zastępcze, jednak należy pamiętać o tym, że w większości przypadków samochody te trzeba będzie odwieźć do Katowic czy Opola. Na pewno będą to samochody na benzynę. Ubezpieczyciel zażąda zwrotu auta po subiektywnym wyliczeniu czasu naprawy, a nie po rzeczywistym przestoju auta (np. nie jest wliczany czas oczekiwania w kolejce w warsztacie, czas oczekiwania na części itd.). Pamiętajmy, że ubezpieczyciel nie może narzucić konkretnej firmy, ustalić wysokość stawek wynajmu czy limitów kilometrów, które kierowca może przejechać wynajętym autem.
 
 
 
Samochody zastępcze oferowane przez AutoZaFree.pl to samochody wyposażone
w silniki Diesel lub instalcję LPG.
 
ul. Katowicka 9/33
Racibórz 
 
tel. 537 531 534 
 
 
 
Z nami otrzymacie samochód zastępczy na cały czas likwidacji szkody – jeśli samochód jest naprawiany to do czasu odbioru auta z warsztatu, jeśli nie opłaca się go naprawić to do czasu wypłaty odszkodowania i kupna innego samochodu. Nasze samochody są najnowszej generacji. Wyposażone są w silniki Diesel lub instalacje LPG, więc ich eksploatacja nie wyniesie więcej niż wcześniejsze korzystanie z Państwa pojazdu. Samochody są dobierane według segmentu uszkodzonego samochodu a nie jego wartości, tak więc nawet gdy klient ma auto znikomej wartości może liczyć na pojazd zastępczy. 
 
Skorzystanie z naszego samochodu nie wpływa na wysokość wypłaconego odszkodowania, tak więc pożyczanie od znajomych/rodziny auta lub przesiadka do komunikacji miejskiej nie ma najmniejszego sensu. Jedynie może przyśpieszyć działanie ubezpieczyciela w danej szkodzie, ponieważ gdy poszkodowany korzysta z auta to ubezpieczycielowi zaczyna zależeć na jak najszybszym zakończeniu danej sprawy. W takim przypadku sztuczne przedłużanie procesu likwidacji szkody dla ubezpieczyciela będzie nieopłacalne, ponieważ to on będzie zobowiązany do zwrotu wszelkich kosztów związanych ze szkodą.
 
Każdy klient otrzymuje również od nas ochronę prawną z naszej strony na czas likwidacji szkody. Sprawdzamy wszystkie dokumenty, kosztorysy i wyceny, więc w większości przypadków przyczyniamy się również do podwyższenia wypłaconych odszkodowań. 
 
 
/artykuł sponsorowany/