Fabryka Biznesu pomaga w Raciborzu

3
53
01_dapa_logo_480.jpg
Sebastian Dapa, pomysłodawca Fabryki Biznesu w kilku słowach o misji swojego przedsięwzięcia.
 
Od jakiegoś czasu na portalach internetowych przeczytać można liczne wpisy dotyczące działalności tzw. Fabryki Biznesu. Co to za inicjatywa?
 
Sebastian Dapa: W ostatnich latach swojej działalności zawodowej brałem udział w budowaniu standardów obsługi klientów w kilku dużych instytucjach finansowych. Moją uwagę przykuł szczególnie problem obsługi przedsiębiorców. Jest to charakterystyczna grupa klientów, którzy z reguły spieszą bardziej niż pozostali. Ten wynikający z licznych obowiązków brak czasu wpływa niestety na jakość wybieranych przez nich rozwiązań oferowanych w bankach i towarzystwach ubezpieczeniowych. Instytucji finansowych jest wiele i jeszcze więcej rozwiązań. Zapracowani ludzie nie mają czasu na zapoznawanie się z ofertami każdej z nich, a poszukują przecież finansowania, lokat, rozwiązań oszczędnościowych i bardzo licznych i zaawansowanych ubezpieczeń. Wybierają więc najczęściej pierwszą lepszą multi ofertę, jednej instytucji. Zdają sobie oczywiście sprawę, że niektóre rozwiązania lepsze są gdzieś indziej, ale… nie mają czasu.
 
 
 
 
Co więc daje klientom Fabryka Biznesu?
 
Chcąc rozwiązać problem, postanowiłem odwrócić cały proces poszukiwania rozwiązań. Dzięki temu to banki, towarzystwa ubezpieczeniowe i inne instytucje „przychodzą” bezpośrednio do klienta. Ten w efekcie otrzymuje pakiet różnych rozwiązań, oferowanych przez różne instytucje, najlepiej dopasowany do jego oczekiwań. Można powiedzieć „skrojony na miarę, a nie ciut za duży lub minimalnie za ciasny”.
 
Jakie rozwiązania „produkuje” więc Fabryka?
 
Przedsiębiorcy znajdą tu wszystko czego mogą od instytucji finansowych oczekiwać. Wszystkie dostępne formy: kredytu, leasingu, faktoringu, ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia majątku. Dopasują najlepsze ubezpieczenie grupowe dla swoich pracowników, a nawet zaoferują im pakiety prywatnej opieki medycznej. Mogą też ulokować czy zainwestować pieniądze korzystając z ofert wielu instytucji – zamiast korzystać ze słabej lokaty swojego banku.
 
Fabryka Biznesu wspiera tylko przedsiębiorców?
 
Nie. Fabryka wspiera ludzi, którzy oczekują od finansów czegoś więcej – którzy myślą przedsiębiorczo. Tzw. klienci indywidualni znajdą z pomocą Fabryki m. in. najlepszy kredyt hipoteczny, ubezpieczą się, czy znajdą rozwiązanie lepsze niż lokata w ich banku. Zapraszam na stronę www.fabrykabiznesu.info, oraz do kontaktu telefonicznego: 605 662 363.
 
 
 
 
 
tel. 605 662 3633
 
 
 
/artykuł sponsorowany/