Wakacje w Psotnikowo!

5
107
Małpi Gaj pełen niespodzianek
Dobra zabawa w sali zabaw Psotnikowo. W czasie wakacji obowiązywał będzie specjalny, promocyjny cennik.
 
Tylko 2,5 zł. za godzinę zabawy, w miejscu które jest spełnieniem dziecięcych marzeń. Jedyne takie miejsce na mapie Raciborza. Sala zabaw Psotnikowo, która mieści się przy ulicy Żółkiewskiego w Raciborzu, zaprasza do siebie zarówno starsze jak i młodsze dzieci. Szczególnie w wakacje, bo to czas wolny od nauki. Warto trochę zaszaleć i wykorzystać dni wolne maksymalnie jak tylko się da, by później móc podzielić się wspomnieniami z kolegami ze szkoły. 
 
Małpi Gaj pełen niespodzianek
 
Małpi Gaj to miejsce dla wszystkich dzieci, które lubią psocić. Nadmiar energii mogą one spożytkować biegając po tajemniczych labiryntach i torach przeszkód. Mogą przeżyć niezwykłą, bajkową przygodę. Baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, X-BOX oraz mnóstwo innych zabawek czeka na dzieci. Wszystkie one, oraz troska Pań pracujących w Psotnikowie gwarantują rodzicom i opiekunom, że czas spędzony w tym miejscu będzie bezpieczny i mile spędzony. Z nami nikt nie będzie się nudził. Planujemy wraz z dziećmi tworzyć niepowtarzalne prace plastyczne. Damy upust wyobraźni i tego co dzieci w sobie mają najpiękniejsze – niczym nie ograniczone pomysły na dobrą zabawę. Rodzicom jak zawsze proponujemy spędzanie czasu w kawiarence, gdzie czeka na nich bieżąca prasa, TV, Internet przy aromacie świeżo parzonej kawy lub herbaty. Ta propozycja skierowana jest do dzieci które w okresie ferii pozostają w domu, a opiekunowie czy rodzice pracują.
 
 
 
Psotnikowo to przede wszystkim dobra zabawa! Zapraszamy dzieci w każdym wieku! 
 
 
Psotnikowo to sposób na wakacyjną nudę
 
W sali zabaw organizowane są imprezy dla najmłodszych. Nasze pociechy mogą w udany sposób spędzić między innymi Mikołajki, Andrzejki, Dzień Dziecka czy Halloween. Zadbają o to profesjonalni animatorzy oraz opiekunowie. Dla Maluszków do 3. roku życia mamy bujaczki, miękkie klocki, autka, tunele i basenik z kulkami – to wszystko aby ćwiczyć i poprawiać koordynację ruchową.W sali zabaw z powodzeniem można zorganizować przyjęcie urodzinowe. Taką imprezę solenizant oraz jego goście na pewno zapamiętają na długo. Psotnikowo zaprasza do siebie także w czasie wakacji. Dzieci spędzą tutaj w sposób ciekawy czas wolny od szkoły. Zamiast siedzieć przed komputerem lub telewizorem wyszaleją się i odprężą. Na czas wakacji w sali zabaw obowiązuje promocyjny cennik. Za godzinę zabawy naszego malucha zapłacimy tylko 2,5 zł. Więcej informacji pod nr telefonu 726 357 993.
 
Sala zabaw Psotnikowo w swojej ofercie posiada jeszcze jedną, bardzo ciekawą usługę. Można tutaj zostawić swoje dziecko nawet na kilka godzin. Będzie ono całkowicie bezpieczne, gdyż opiekę nad nim będą sprawowały osoby dorosłe. Dzieci nawet nie zauważą, że ich rodziców nie ma w pobliżu. Z pewnością będą się dobrze bawić. Warto wiedzieć o tym, że Psotnikowo współpracuje z Akademią Fitness. Kiedy chcesz wziąć udział w treningu to wówczas twoja pociecha może świetnie się bawić w sali zabaw za jedyne 1,5 zł za 30 min.
 
Zmiany, zmiany, zmiany
 
Sala zabaw Psotnikowo ciągle się zmienia. Dzięki temu również nasi stali bywalcy są ciągle zaskakiwani. Staramy się uzupełniać swój asortyment. Ostatnio małą metamorfozę przeszła jedna z sal. Odświeżyliśmy ściany, tablicę, wymieniliśmy część wykładzin na podłogach. Wszystko z myślą o naszych milusińskich!
 
 
 
ul. Żółkiewskiego 22
Racibórz
tel. 726 357 993
 
Psotnikowo zaprasza w godzinach:
od pn. do pt.: godz. 12.00 – 19.00
sb.: godz. 10.00 – 20.00
ndz.: godz. 12.00 – 20.00 
 
 
 
/Artykuł sponsorowany/