Co zrobić gdy zabraknie miejsca?

2
46
Zewnętrzne bagażniki samochodowe
Warto zainwestować w zewnętrzne bagażniki samochodowe. Szczególnie przydatne mogą okazać się one w czasie wakacji.
 
Czerwiec to miesiąc, w którym coraz częściej zaczynamy myśleć o wakacyjnych wyjazdach – hotele, rezerwacje, sprawdzenie samochodu no i oczywiście bagaże, których zawsze jest za dużo i właśnie w tym temacie w zaskakująco prosty sposób możemy Wam pomóc. A konkretnie: samochód, który nie jest za duży i doskonale sprawdza się w codziennej eksploatacji może nie pomieścić wszystkiego, co chcielibyśmy zabrać na wakacyjny wyjazd. I wtedy warto kupić lub wypożyczyć bagażnik do transportu rowerów, kajaków lub po prostu dodatkowego bagażu.
 
 
 
Rowery można przewozić na specjalistycznej platformie zamontowanej na haku holowniczym i w wygodny oraz bezpieczny sposób przetransportować w dowolne miejsce, jest jeszcze druga opcja przewożenie rowerów na przystosowanych do tego uchwytach na dachu samochodu. W pierwszym przypadku montaż rowerów jest wygodniejszy, za to w drugim oprócz rowerów na dach możemy również zainstalować box, w którym zmieścimy dodatkowe walizki i cały wakacyjny ekwipunek. 
 
Jeżeli przewożenie rowerów lub dużej ilości bagażu zdarza Ci się sporadycznie i nie chcesz kupować tego typu sprzętu nie ma problemu, w firmie Prusicki można go również wypożyczyć. Od wielu lat jesteśmy partnerem firmy THULE, co za tym idzie mamy duże doświadczenie i bardzo szeroki asortyment. Więcej na www.prusicki.pl.    
 
 
ul. Głubczycka 59
47-400 Racibórz
tel. 32 418 15 71
 
 
 
/Artykuł sponsorowany/