Nowy komendant w Pszowie

1
38
komendant.jpg

Zbigniew Szczerba karierę w Policji rozpoczął w 1994 r.

 

W Komisariacie Policji w Pszowie przedstawiciele władz samorządowych, policjanci i pracownicy cywilni uroczyście powitali nowego kierownika jednostki. Na stanowisko komendanta komisariatu powołany został podinsp. Zbigniew Szczerba.

Nowego komendanta pszowskiego komisariatu na stanowisko wprowadził podinsp. Jarosław Grudziński pełniący obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych na czele z Burmistrz Pszowa Panią Katarzyną Sawicką-Mucha oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej Panem Czesławem Krzystała.
Podinsp. Zbigniew Szczerba swoją karierę w Policji rozpoczynał 1994 roku w pionie kryminalnym wodzisławskiej komendy.  W roku 2007 został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Radlinie, zaś w 2009 roku objął równorzędne stanowisko w Komisariacie Policji w Rydułtowach. Od dwóch lat podinsp. Zbigniew Szczerba pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Pszowie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu zawodowych sukcesów!

 

/publ.d/