Magnolia – z myślą o ogrodach!

3
64
roz.jpg
Wiosną ogrody rozkwitają. Maj to szczególny okres.
 
Wysokie temperatury sprawiają, że w naszych ogrodach zaczyna pojawiać się coraz więcej kolorów. Ze wszystkich stron docierają do nas przepiękne zapachy. Maj to czas, w którym możemy cieszyć się między innymi widokiem kwiatów wiśni, glicynii, złotokapów azalii.
 
Centrum Ogrodnicze "Magnolia", mieszczące się przy ulicy Rybnickiej w Raciborzu, zaprasza w swoje progi. Centrum proponuje między innymi uwielbiane przez klientów róże. W tym roku do wyboru mamy ponad 50 odmian w różnych kolorach i z różnym przeznaczeniem.
 
 
Centrum Ogrodnicze "Magnolia"
ul. Rybnicka 141
Racibórz
 
tel. 32 729 91 51
 
Czynne:
od pn. do pt. w godz. 9.00-17.00,
w sob. w godz. 9.00-14.00 
 
 
Oprócz tego w ofercie Centrum Ogrodniczego "Magnolia" znajdziemy również całą gamę bylin, drzew i krzewów liściastych. Stałą ofertę stanowią klony palmowe i wszelkie rośliny iglaste, zarówno naturalne jak i szczepione na pniu i formowane. Centrum czynne jest przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Jednak w maju i czerwcu, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym (nr tel. 508 254 430), centrum można odwiedzać do godz. 19.00. – Robimy to ze względu na klientów którzy podobnie jak my pracują do późnych godzin. Serdecznie zapraszamy – informują właściciele.
 
 
 
/artykuł sponsorowany/