Apel policji i motocyklistów: patrz w lusterka

5
102
moto_01.jpg

Jak informuje KPP – policjanci z wodzisławskiej drogówki włączyli się w akcję "Patrz w lusterka. Motocykle są wszędzie", której organizatorem jest Polski Ruch Motorowy.

Wodzisławscy policjanci, realizując założenia kampanii śląskiej drogówki „Szacunek + Zrozumienie + Rozwaga = Bezpieczeństwo”, wzięli udział w akcji prowadzonej przez Grupę Motocyklową Mroczne Duchy "Patrz w lusterka. Motocykle są wszędzie". Mundurowi zachęcali do kultury na drodze, a motocykliści apelowali do kierowców, aby spoglądali częściej w lusterka, gdyż nie są jedynymi użytkownikami dróg.

 

Policjanci z wodzisławskiej drogówki włączyli się w akcję "Patrz w lusterka. Motocykle są wszędzie", której organizatorem jest Polski Ruch Motorowy. W sobotę w gminie Godów, wspólnie z Grupą Motocyklową Mroczne Duchy, zatrzymywali pojazdy, a do prowadzących je osób kierowali apel o kulturę na drodze. Motocykliści namawiali ich, aby częściej spoglądali w lusterka i wzajemnie szanowali się na drodze. Kierowcy, którzy wysłuchali apelu i poparli takie działania, otrzymywali specjalne naklejki.

 

/k/

Fot. KPP Wodzisław