Różne odsłony jogi kundalini w WCK

4
29
Bx5MhZ4CcAAuP1- large.jpg

Autorskie warsztaty Bogusławy Sznajder zapewnią dobry kontakt z ciałem to więcej radości i przyjemności w życiu.

 

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na Warsztaty Kreatywne z elementami jogi kundalini, które ruszają od 28 lutego.

Warsztaty Kreatywne to autorskie warsztaty pani Bogusławy Sznajder, które kierowane są przede wszystkim do kobiet w różnym wieku – nie liczy się wiek, ale świadomość swojej wewnętrznej młodości duszy – mówi prowadząca – warsztaty taneczne proponuję Paniom, które chciałyby delikatnie i kobieco tańczyć w rytm perskiej i azerskiej muzyki, ale także nie zabraknie bębnów i spokojnej muzyki relaksacyjnej. Dzięki tym warsztatom Panie będą mogły bardzo wyjątkowo dać wyraz swojej kobiecości i pięknu wewnętrznemu, które promieniuje poprzez ciało i sprawia, że każda Pani czuje, że jej ciało to prawdziwy Przyjaciel, którego należy słuchać. Tak więc będziemy wsłuchiwać się w nasze wnętrza i ciała, i ich mądrość. Dodatkowo będzie obecna też relaksacja wraz z wizualizacją i odrobinę jogi kundalini. Na zajęcia zapraszam w wygodnych ubraniach, mile widziane szerokie spódnice.

Obok  warsztatów z fuzji perskich, azerskich i afgańskich z elementami jogi, pani Bogusława Sznajder proponuje wyjątkowe warsztaty z relaksacji i wizualizacji z rysunkiem mandali, i elementami jogi kundalini. Jak sam prowadząca opisuje – kolejne warsztaty to podróż do wnętrza i kobiecej mądrości, którą zaobserwujemy poprzez relaksację, wizualizację, i medytację w tańcu. Medytacja ta będzie bazowała na naturalnych ruchach każdej Pani. Są to warsztaty, dzięki którym poznamy naszą wewnętrzną symbolikę. Na dalszych spotkaniach będziemy malować także mandale, których symbolika będzie wypływać z mądrości duszy każdej kobiety uczestniczącej w warsztatach. Także tu nie zabraknie energicznych bębnów i delikatnej kobiecej muzyki. Warsztaty te będą wzbogacone o kilka elementów jogi kundalini.

Chętnych prosimy o kontakt i zapisy pod nr tel.: 726 042 692. Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie się grupy 10-osobowej. Miesięczny koszt za zajęcia to 50 zł.

/publ. a/