Konkurs: wygraj podwójną wejściówkę na lodowisko w Pszowie!

2
192
lodowisko1_480.jpg

Do rozdania dla mamy 5 podwójnych wejściówek na lodowisko w Pszowie. Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Lodowisko Pszów

ul. Sportowa

www.lodowisko.pszow.pl

 

CENNIK

 

Ślizgawka:

Dzieci i młodzież do lat 18 – 4zł/h

Pozostali – 6zł/h

 

Inne:

Ostrzenie łyżew – 8zł/para

Wypożyczenie łyżew – 5zł/h

Wypożyczenie kasku – 5zł/h

Szafka skrytkowa (kaucja) – 10zł (zwrotne przy oddaniu kluczyka)

Tafla do amatorskiego uprawiania sportów – 110zł/h za całą taflę

 

KONKURS:

Jeśli chcesz wygrać jedną z pięciu podwójnych wejściówek na lodowisko w Pszowie, wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Ile kosztuje wstęp na skatepark, który znajduje się w pobliżu lodowiska w Pszowie? Podpowiedzi możesz szukać na stronie internetowej lodowiska.

 

Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected]. W tytule wiadomości należy podać "Lodowisko Pszów", a w treści swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 29 stycznia. Wejściówki, które będzie można wykorzystać tylko w czasie ferii zimowych,  będzie można odebrać w redakcji portalu raciborz.com.pl.

 

Lodowisko dla zwycięzców przewidziało także darmowe wypożyczenie łyżew!

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń. Wygrywa osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

 

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.  

 

/a/