W Lubomi rozstrzygnięto przetarg na budowę kanalizacji

2
110
kopara.jpg

Kanalizację wykona firma ROLES z Tworkowa. Za wykonanie zadania weźmie nieco ponad 200 tys. zł.

 

Jeszcze przed nowym rokiem w gminie Lubomia rozstrzygnięto przetarg na budowę sieci kanalizacyjnej przy ulicy Fornalskiej i Tartakowej oraz na remont sieci wodociągowej wraz z przyłączami do budynków przy ul. Konopnickiej. Przetarg wzbudził spore zainteresowanie wśród okolicznych podmiotów gospodarczych. W szranki po zlecenie stanęło 12 firm.

 

Były to: Haller S.A. z Katowic, Usługi Instalatorskie Wodno- Kanalizacyjne z Cieszyna, Budownictwo Wodno – Inżynieryjne i Drogowe z Pszczyny, Zakład Usług Wodociągowo-Kanalizacyjnych i Remontowo-Budowlanych „ROLES” z Tworkowa, Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „INSTAL-ROW” sp. z o.o. z Rybnika, ZISCO  Zakład Instalacji Sanitarnych C.O. Franciszek Bandura-Lider z Pawłowic, PPHU Burden z Jastrzębia Zdroju, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „GAMAR” z Jastrzębia Zdroju, P.P.U.H. WASP-BUD Jarosław Spandel  z Kończyc Małych, Przedsiębiorstwo Usługowe „B&WJ” z Raciborza, P.H.U. Technika Grzewcza i Sanitarna Andrzej Duda z Gołkowic, PAN – GAZ z Częstochowy.

 

Przetarg wygrał Zakład Usług Wodociągowo-Kanalizacyjnych i Remontowo-Budowlanych „ROLES” z Tworkowa. Za realizację tego zadania firma weźmie 204 tysiące zł. Zadanie ma być wykonane do końca maja 2015r. Gwarancja na to zadanie obejmuje okres 5 lat. Umowa zostanie podpisana 12 stycznia.

 

 

 

/l/

/publ. a/