Konkurs: Wygraj bilety na występ Kabaretu Młodych Panów

1
37
KMP3_2.jpg

Zwycięzca konkursu otrzyma podwójne zaproszenia na występ KMP, który odbędzie się 14 grudnia o godz. 20.00.

 

Program „10/10, czyli urodziny!" to porcja wykwintnych skeczy, przygotowanych na bazie najświeższych spostrzeżeń, ze szczyptą ironii. Z pewnością wszystkie dania zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Pozostając w kulinarnym żargonie, w kabaretowej kuchni wykorzystane zostaną tylko naturalne produkty, bez konserwantów, a w menu nie przewidziano odgrzewanych kotletów. Pikanterii potrawom doda świeżo mielony żart, a widzowie, ze śmiechu będą ugotowani. Idealnie – al dente!

 

Ta uczta czeka wszystkich, którzy odwiedzą Wodzisławskie Centrum Kultury 14 oraz 15 grudnia. W niedziele Kabaret Młodych Panów wystąpi o godzinie 17.00 oraz 20.00, natomiast w poniedziałek pojawi się na wodzisławskiej scenie o godzinie 17.30 oraz 20.30.

 

 

KONKURS:

Aby wygrać podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Młodych Panów w Wodzisławskim Centrum Kultury należy odpowiedzieć na jedno pytanie: W jakim mieście założony został Kabaret Młodych Panów? Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać "Kabaret Młodych Panów", a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 11 grudnia. Nagrodę będzie można odebrać w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury na hasło Raciborskie Media.

 

Regulamin konkursu:

 

Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

 

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

 

/a/