Pszów: Jubileuszowa edycja Rock Trendy

1
49
1024px-Caliban-13.jpg

Gwiazdą wieczoru będzie niemiecka formacja Caliban grająca metalcore.

 

W sobotę, 25 października o godz. 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Festiwalu "Rock Trendy". Na scenie pojawią się: Szczebel, Whisper, Etherdrown, Earth Collapse oraz gospodarze imprezy zespół RiseuP. Tegoroczny festiwal to uczta dla fanów metalowych brzmień i niemieckiej sceny muzycznej, ponieważ gwiazdą będzie założony w Hattingn zespół Caliban.

 

Ponadto w programie imprezy Czad AfterParty 90' – czyli zabawa przy rockowej muzie po zakończeniu koncertu, którą poprowadzą legendarni didżeje Mega Astry! Z dodatkowych atrakcji stanowisko do grania na konsolach firmy Powerplay. Zostaną rozdane także nagrody gry na Playstation i Xboxa.

 

Bilety można nabyć za 45 zł w przedsprzedaży lub 65 zł w dniu koncertu. Wejściówki można nabyć w:  Miejskim Ośrodeku Kultury w Pszowie, w sklepach Powerplay – Twój sklep z grami – Rybnik, Jastrzębie oraz przez sieć dystrybucyjną TICKETPRO (http://www.ticketpro.pl/jnp/home/index.html).

 

Calibanzespół powstały w 1997 roku w Hattingen w Niemczech. Koncertowali z takimi kapelami jak Slayer, Pantera, Machine Head, Morbid Angel. W 2011 wydali minialbum, na którym znalazły się covery Type O Negative, Rammstein, Beatlesów. W 2014 roku wydała swój najnowszy album "Ghost Empire".

 

 

RiseuPpszowska formacja w składzie: Dawid Ratajski, Grzegorz Sulski, Michał Matuszak, Piotr Kolus, Michał Krzystała. W tym roku do zespołu dołączył Marcin Stanek. Kapela gra mocną i szybką muzykę, a teksty piosenek inspirowane są filozofią Fryderyka Nietzschego.

 

Więcej informacji tutaj>>

 

/a/

/fot. Wikipedia/