Wodzisław 9 listopada: Spektakl „Old Love”

1
35
src_.jpg

Gwiazdy ze szklanego ekranu na wodzisławskiej scenie.

 

„Old love" to wdzięczna komedia ze znanymi i lubianymi aktorami w roli głównej. Opowiada o miłości, lęku i poszukiwaniu szczęścia. W niedzielę, 9 listopada o godz. 18.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury zostanie wystawiony spektakl "Old Love". Bilety w cenie 75 zł.

„Old Love" to pełen humoru spektakl podejmujący zagadnienie tego, czy ludzie w „pewnym wieku" powinni myśleć o miłości, zwłaszcza miłości fizycznej. Opowieść o związku, który rodzi się, gdy dwie osoby niemal przez całe życie przelotnie się spotykają; o determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce dość opornej ukochanej; o rozbudzeniu, zdawałoby się, dawno zapomnianych emocji. „Old Love" to sztuka stawiająca ważne życiowe pytania, ale pełna ciepła, optymizmu i humoru.

 

Norm Foster napisał ponad czterdzieści sztuk teatralnych wielokrotnie wystawianych na scenach profesjonalnych teatrów. Najpopularniejsze komedie Norma Fostera to „Mending Fences", „The Love List", „The Long Weekend", „Bedtime Stories", „Kiss the Moon", „Kiss the Sun". W Polsce w Teatrze Komedia w Warszawie zrealizowano dwie sztuki „Ostrą jazdę" i „Premierę". Komedie Norma Fostera znane są z lekkiego humoru oraz umiejętnego odwzorowania w bohaterach zwykłego człowieka i jego trosk w sposób tak wiarygodny, że mogą niekiedy służyć nam za lustro.

 

Autor: Norm Foster

Przekład: Mirosław Połatyński

Reżyseria: Andrzej Chichłowski

Scenografia: Krzysztof Kelm

Opracowanie muzyczne: Jan Królikowski

Obsada: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Artur Barciś, Paweł Domagała/Mateusz Banasiuk, Zuza Grabowska/Barbara Kurdej-Szatan

 

Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie: poniedziałek 8:00 – 16:00, wtorek 8:00 – 20:00, środa – piątek 8:00 – 16:00, weekendy – kasa czynna godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK, za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.

 

 

/publ. a/