Wodzisław: Pożegnanie lata już w najbliższy weekend

1
28
ewentualne_zdjecie.jpg

Grupa Młodych dla Kultury wzięła sprawy w swoje ręce i pod czujnym okiem instruktorów WCK przygotowała imprezę, jakiej jeszcze nie było.

 

W sobotę, 13 września na wodzisławskim Rynku odbędzie się Pożegnanie Lata. Jako, że organizują je Młodzi dla Kultury, na scenie pojawią się młode gwiazdy.

 

Korzystając z możliwości jaką dał projekt „Potencjał-diagnoza-działanie” grupa działająca przy Wodzisławskim Centrum Kultury postanowiła przywrócić dawno nieobecną imprezę, jaką było „Pożegnanie lata” w Wodzisławiu Śląskim. Już w najbliższą sobotę na płycie rynku będziemy mogli sprawdzić, jak Młodym dla Kultury udało się zrealizować swój pomysł.

Na fanpagu Młodych oraz stronie wydarzenia można przeczytać wywiady z gwiazdami, które wystąpią na wodzisławskim Rynku.

 

Program imprezy:

 

16.00 Rozpoczęcie imprezy

Na scenie pojawią się:

– lewy_profil_lepszy

– Youth Fall Away

– Szczebel

– raper Rufijok

20.00 Koncert gwiazdy wieczoru The October Leaves

 

W godzinach 16.00-18.00 liczne atrakcje będą czekały na najmłodszych uczestników imprezy. Ponadto, strzelnica i pokazy ASG, konkurs BeatBox'u i wiele innych, wioska fantasy.

 

16.00-19.30 Giełda muzyczna

Wyjątkowe miejsce w którym będzie możliwość sprzedania lub kupienia, wymiany lub zaprezentowania wszystkiego czym MUZYKA żyje. Płyty, winyle, kasety, instrumenty, słuchawki, sprzęt odtwarzający, akcesoria, pamiątki, stojaki na płyty … i inne. Wszystko, co leży bezużyteczne, a co można sprzedać. Na miejscu będzie możliwość podpięcia się do prądu.

 

The October Leaves

Na swoim koncie mają liczne koncerty w całej Polsce. Zespół uczestniczył w Heineken Open'er Festiwal, zagrał m.in. z Negatywem i Myslovitz. Brzmienie zespołu to mieszanka klasycznego britpopu z inspiracjami amerykańską muzyką lat 60. Charyzma, oryginalne pomysły, wraz z melodyjnością, dobrymi tekstami i ogromnym optymizmem sprawiają, że The October Leaves na każdym koncercie spotykają się z niezwykle żywiołowym odbiorem.

 

/a/