Wodzisław 6 września: Festiwal Organizacji Pozarządowych

1
23
fb95adce245371c21fe86a0165d3c40b.jpg

W sobotę, 6 września w godz. 10.00-13.00 na wodzisławskim Rynku już po raz drugi odbędzie się Festiwal Organizacji Pozarządowych.

 

Festiwal ma na celu promocję działalności, osiągnięć oraz integrację społeczności Trzeciego Sektora, a także jest świetną okazją do miłego i ciekawego spędzenia sobotniego dnia. Impreza odbędzie się w godzinach 10.00-13.00. W tym czasie każda osoba odwiedzająca stoiska będzie mogła zapoznać się z pracami, wyrobami, ulotkami, plakatami i innymi materiałami promującymi organizacje pozarządowe. W trakcie trwania Festiwalu przedstawiciele Trzeciego Sektora będą prezentować swoje umiejętności wokalne, sceniczne oraz sportowe. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych uczestników festiwalu. Dla odwiedzających stoiska zaplanowano poczęstunek w postaci smacznej grochówki.

 

Festiwal organizowany jest przez Starostwo Powiatowe w ramach projektu „Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

/a/