Wakacje z Wodzisławskim Centrum Kultury

2
24
10534613_838296542848872_3587672144295789255_n.jpg

Animatorzy przygotowali wiele propozycji na spędzenie wakacyjnego czasu. Tematyczne warsztaty, wycieczki, zajęcia terenowe sprawiają, że na nudę nie można narzekać. FOTORELACJA

 

Wodzisławskie Centrum Kultury podczas wakacji nie próżnuje! Stawia na kreatywność, rozwój zdolności artystycznych i manualnych. Od poniedziałku do piątku proponuje najmłodszym mieszkańcom Wodzisławia Śląskiego i okolic wielorakie zajęcia i warsztaty. W programie akcji „Lato w mieście” znajdują się takie propozycje, jak: zajęcia plastyczne, taneczne, sportowe, warsztaty konstruktorskie, florystyczne czy kulinarne. Nie brakuje również wyjazdów oraz imprez plenerowych.

Uczestnicy mieli okazję wystawić na próbę swój zmysł techniczny, budując roboty z lego. Następnie organizatorzy postawią na wykorzystanie umiejętności plastycznych. Chętni wykonają własną biżuterię oraz zrobią swoją niepowtarzalną eko torbę. Zaspokoimy również wakacyjny apetyt, przygotowując kolorowe kanapki oraz sałatki. Na deser poruszamy się w rytm popularnych zabaw taneczno-ruchowych.

Akcję „Lato w mieście” można śledzić na fan page’u Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz na stronie: www.wck.wodzislaw.pl. Szczegółowe informacje można również uzyskać pod nr tel.: (32) 455 48 55.

/WCK/
/publ.a/